Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első baba gátvédelemmel?

Első baba gátvédelemmel?

Figyelt kérdés
Akinek az első szülése gátvédelemmel történt, mesélne? Melyik kórház? Mikor történt? Fogadott vagy ügyeletes orvosnál?

2013. jún. 18. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmondásból tudom, hogy egy közelebbi ismerős mindkét gyermekét gátvédelemmel szülte, a Szent Imrében. Az egy 8, a másik 6 éves, és fogadott orvosa, fogadott szülésznője volt.
2013. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miskolci Semmelweisben szültem, nem volt fogadott dokim, csak egy szülésznő volt ott a kitolásnál, nagyon sokat segített, hogy mikor mit csináljak, így sikerült vágás nélkül megszülnöm a lányom.
2013. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Első lányomat és a másodikat is gátvédelemmel szültem.Telki kórházban,választott orvossal.
2013. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

mind a kettő gátvédelemmel született, Szent Imrében, fogadott orvos és szülésznő, de a gátvédelemnél a szülésznő a lényeg

5 és 3 évesek

2013. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak készülök szülni, napokon belül. Az orvos azt mondta, csak akkor vág, ha muszáj, de első gyereknél általában kell. A szülésznő ajánlott egy jó drága gélt, az állítólag segít, és a hozzáállása az, hogy próbáljuk meg a gátvédelmet, de azért ne essek kétségbe, ha mégis vágni kell. Mindkettő választott, SOTE II.
2013. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5-ös:

2. vagyok, 1. baba, én nem használtam semmiféle gélt, nem is masszíroztam a gátam, mégsem vágtak. Csak azért írom ezt, hogy lásd, nem csak az szülhet gátvédelemmel, aki megveszi a drága kencéket.

2013. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem azt mondta, hogy feltétlenül vegyem meg, anélkül is megpróbálja, csak a tapasztalata szerint segít. Majd meglátjuk. :)
2013. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szent Imrében szültem hármat.

Az elsőnél is védelemre készültünk, de komplikáció lépett fel, így sürgősségi beavatkozások kellettek, többek között a metszés is.

Második-harmadik védelemmel ment, de mindkétszer volt pici repedés, mivel az első metszés hege már nem rugalmas annyira. De ezeket sokkal jobban viseltem.

Választott orvosom és szülésznőm volt, de a második-harmadiknál ügyeletessel szültem, mert az orvosom vagy nyaralt, vagy nem ért be.

2013. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a barátnőm szült így, első baba, szintén Szent Imre. Csak fogadott szülésznője volt.

Icipicit repedt, 1-2 öltés kellett csak.

Ő nem méregdrága gélt használt, hanem erre való illóolajat. Igaz, ez sem olcsó, a sógornőjétől kapta, de azt mondja, még rengeteg van. Ha van babás ismerősöd, hátha akad valakinél maradék olaj.

2013. jún. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9 hónapja a Bajcsyban szültem. Ügyeletes orvos és szülésznő volt, sikerült a gátvédelem.:) (Pedig nem kértem, szó sem esett róla.)
2013. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!