Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gyermekágyas osztályra ha...

A gyermekágyas osztályra ha kérnek mellszívót, mellbimbóvédőt, és cumisüveget, akkor a sterilizálást követően ezt miben tartjátok és viszitek be a klinikára addig amíg szükség nem lesz rá?

Figyelt kérdés

Illetve még azt szeretném megkérdezni, hogy minden használat után ott hogy lehet majd serilizálni? (Sote I. fogok szülni)

Köszi mindenkinek!


2009. okt. 12. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Beleteszem egy nejlon zacsiba és kész. Én csak mellszívót viszek, ha esetleg túl sok lenne a tejem. Védőnő mondta mást ne vigyek. A sterilizálást ott meg fogják oldani.

32km

2009. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

szia ez hülyeség már bocsi mért feltételezik hogyneked ezekre szükséged lesz küld el őket a búsba és ne vigyél semmit


én már háromyzor szűltem és semmi ilyesmire nem volt szükségem, nehogy már a kórház eldötse már az első napokban hgoy neked ezekre szükséged lesz



ÖNBIZALOM ROMBOLÓK NEM IS MENNÉK ODA SZÜLNI


BIZTOS NEM BABABARÁT KÓRHÁZ

2009. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom, hogy a mellszívót vidd magaddal. Én ugyanis úgy jártam, hogy amikor bedurrant a mellem, elküldtek a szobámba a nővérek egy pohárral a kezemben, hogy fejjem le magamnak, mert reggelre be fog gyulladni. Mondtam, hogy nem tudom lefejni, (első babás vagyok), és nagyon fáj is. Erre valaki megsajnált és azt mondta, hogy az esti fürdetés után jöjjek vissza és lefeji. Mondanom sem kell, hogy szidtam magam, amiért a mellszívóm itthon maradt. A sterilizálást ott megoldják, le kell adni a nővéreknek és megmondják mikor lesz kész.

Bimbóvédő krémet vigyél, lehet, hogy nem lesz rá szükséged, de elfér a táskádban.

2009. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!