Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikres anyukák titeket is...

Ikres anyukák titeket is hamar befektettek a kórházba?

Figyelt kérdés

Tünetmentes vagyok nincs semmi bajom.

Most vagyok 30 hetes 10 nap múlva be kell feküdnöm,

mert Tatabányán ez a szokás.


Kétségbe vagyok esve nem tudom mit vigyek magammal ilyen hosszú időre.

Meg mit csinálok én ott hetekig?

Egész nap hálóingben?


Tudnátok tanácsot adni?


2013. jún. 19. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Budapesten szültem, itt is 32 hetesen befektették az ikrekeseket, hogy ha valami gondd lenne, azonnal tudjanak cselekedni.


Mobil internet laptoppal, vagy okos telefon internet előfizetéssel!

Sok regény.

2013. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem ott 28 hetesen fektetik be a problémamentes ikerterheseket. Én más miatt feküdtem bennt hetekig. Ha nincs még gyereked, akit otthon kell hagyni, akkor ki lehet bírni. Nem kell egész nap hálóingben lenni, mi minden nap felöltöztünk. Elég sok idő elmegy a vizsgálatokkal, közben meg beszélgettünk a szobatársakkal, neteztünk, olvastunk. Szerencsére a férjem minden nap be tudott jönni hozzám. Hidd el el fog telni az az idő, ráadásul az ikrek nem is szoktak 40 hétig bennmaradni.
2013. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de a barátnőm 32 hetesen még 2 hetet kikuncsorgott az orvosától......amikor bement csak 1 baba volt életben. Azóta is magát hibáztatja.
2013. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én kikönyörögtem a dokimtól a 36 hetet, aztán az élet közbeszlt,m ert az addig állítólag egyformán növő babéim egyike elhúzott, 500 g lett köztük a különbség ,így 35 hetesen feküdtem be, 5 hetet töltöttem bent :Vittem könyvet ,de még egyet sem ovlastam el, mert napi két NSt volt, ami min. 30 perc volt. Első héten császár előtti kivizsgálások, 3 naponta UH és jó szobatársak voltak és tudtunk sokat csacsogni. Hamar letelt az 5 hét, pedig itthon várt az akkor 2,5 éves lányom, iga zemiatt sokat sirdogáltam
2013. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bp.-en fogok szülni, itt a 32. hét MAXIMUM 33. hét a szokás, én is akkor fogok befeküdni. mivel legkésőbb 37.-en szülünk, egész kibírhatónak tűnik ez az idő, végül is otthon is már csak feküdnék, azt hiszem.

én könyveket fogok vinni, laptopot, sorozatokat és filmeket nézek majd, szerintem nem leszek egész nap hálóingben, leggings + póló mondjuk, illetve viszek majd nagyon vékony kis köntöskét, az alá elég valami minimális szintén, igaz, én aug. végén "vonulok be", szóval van rá remény, hogy akkor már nem lesz 38 fok :)

én egyébként azt szoktam magamnak mondani és ez segít, hogy mi az az 5 hét ahhoz képest, hogy a babák egészségesek legyenek!

2013. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én Budapesten a Bajcsyban szültem és ott egyáltalán nem protokoll a befektetés. 40. héten mentem be oxis indításra, már 2 ujnyira nyitva voltam, másnap reggelre meglettek a babáim.

Nagyon örülök, hogy nekem így lakult, szörnyű lehet heteket-hónapokat bent tölteni úgy, hogy igazából nincs gond a terhességgel. Én csak annyit tudok írni, hogy kitartás, gondolj a babáidra! Szerintem amúgy az ilyen sokáig bent fekvős kismamák sokat kimászkálnak napközben is, legalábbbis én ezt láttam.

2013. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azért az szép, 40. héten ikreket szülni, ügyesek vagytok!:-)
2013. jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Sokat segítettetek!

2013. jún. 20. 12:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi:) De azért nem hinném, hogy a mi érdemünk lenne! Mindenesetre nagyon nehéz volt a nagy súlyt cipelni, inkább azért vagyunk ügyesek, hogy akkor sem hagytuk el magunkat, gondolom beszélhetek többesszámban:) Megérte!!!
2013. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónaposak az ikerlányaim, és nem kellett befeküdnöm. Mondjuk, nem is mentem volna be, mivel itthon van egy 2 éves, (akkor másfél volt), és nem bírtam volna ki a kórházat.

Szóval Győrben nem fektetik be őket, csak ha gond van.

2013. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!