Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikresek! Volt akit 30. héttől...

Ikresek! Volt akit 30. héttől szülésig befektették a kórházba? Miért?

Figyelt kérdés
A dokim be akar fektetni pedig minden rendben és nincs semmi panaszom.Van egy 3,5 évesem nem akarom h ilyen sokáig anya nélkül legyen.
2012. dec. 11. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem ott állítólag minden ikerterhest befektetnek a 28. héttől, akkor is ha nincs probléma. Legalábbis több ikres kismamával találkoztam, mert sokszor bennt feküdtem én is és ezt mondták. Én sem örülnék neki a helyedben.
2012. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmet 32. héttől akarták, de mondta, hogy inkább naponta bemegy. Végül nem fektették be, de gyakrabban kellett ellenőrzésre járnia. 36 hetesen szült
2012. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmet a 26. héttől fektették be, folyamatosan kapta a tüdőérlelőt. Igaz ő nagyon megszenvedte az elejét is. Most 33 hetes, azt mondták szülésig bent tartják.
2012. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Debreceni klinikán 30. hét a protokoll.Megtagadhatod,de veszélyezteted magad és a kicsiket is.
2012. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ismerősömet "csak" a 33.héttől fektették be, 38 hetesen szült, egyszer mehetett haza egy napra. Gyulán volt
2012. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ikreim vannak , most 7 hónaposak ! Egerszegen szültem ! Van egy 4 éves kisfiam ! 28. héttől a 36. hétig míg szültem bent voltam ! Ez idő alatt 2 napra mehettem haza ! A doki azt mondta , hogy ez azért szükséges , mivel 1 az ikreknél nagyobb a koraszülés esélye ,2. az olyan kismamákát még előbb befektetik akinek otthon kicsi gyereke , mert a 30 - héttől már csak feküdnie kell az ikrek kismamáknak ! Persze nagyon szar volt 2 hónapig nem látni a kisfiamat vagy csak alig , mert ugye a kórházba elvileg nem jöhetett volna be , viszont azért néha bejött ! Boldog babavárást
2012. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor is befektetnek ha nincs saját orvosod? akkor is ennyire odafigyelnek rád? egy ikres kismama
2012. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmet is be akarták fektetni a 30.héttől (Szeged), nem vállalta, inkább feljött Bp-re szülni. Neki is van nagyobb gyerek, nem tehette meg, hogy a kórházban üljön hónapokat. Ha nincs panasz, felesleges kórházban lenni.
2012. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kedves utolsó egyet értek a barátnődel , én a 7 hónapos ikres anyuka vagyok ! Mondjuk nálunk az egyik babánál volt komplikáció
2012. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!