Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a II. számú nőgyógyásza...

Milyen a II. számú nőgyógyászati klinikán a szülés és az azt követő ellátás? Kell magammal vinnem pelenkát, vagy bármilyen babaholmit?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! :)

én 3 hete szültem a II. számún, volt fogadott orvosom (dr Timmermann), de szülésznőm nem volt (fogadott), az ügyeletesek mind nagyon kedvesek voltak (hajnal 3-tól este 9-ig beleestem két váltásba is :D), olyannyira, hogy kérdés nélkül is gátvédelemmel szültem, zenét hallgathatsz, tusolhatsz, labdára ülhetsz, és nagyon klafa a szülőszoba felszereltsége is! :) szóval jók a szülésznők. az ellátás : a kaja made in hungary, úgyhogy párod, hozzádtartozód vigyen be neked plusz kaját (hűtő van a szobában), ezen kívül pelust a picinek vigyél, nem kell sok, de legyen nálad, babaruci nem kell, öltöztetik őket :) csak hazajövős ruci kell majd. popsi törlőt is vigyél.szerintem jó az ellátás egyébként :).

sok sikert :)

pusza

2008. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ:-)remélem én is ilyen kedves dolgozókat fogok ki!!!
2008. jún. 23. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!