Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az I. sz. Szülészeti és...

Aki az I. sz. Szülészeti és nögyogyászati klinikán szült azok tapasztalataira lennék kiváncsi? Babának mit kell be vinni? Az ügyeletes orvosok és a növérek normálisak kedvesek? és szülés után mikor láthatom a picit és apa bent lehet a szülésen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Először is küldök egy linket, itt sok tapasztalatról olvashatsz, érdemes visszanézni 5-6 oldalt:

[link]


Babának mindent adnak (pl. pelenka, popsikenőcsök, sebhintőpor, gézlap, kising, pólya, textilpelus, cumisüveg) de ha viszel be saját dolgokat, pl. rugdalózót, azt is ráadják az esti fürdetéskor. Az orvosok mind nagyon jók szakmailag, biztosan jó kezekben leszel. A szülészeten nagyon kedvesek a nővérkék és szülésznők, a csecsemő osztályon már nem annyira, ott nagyon nagy a hajtás és nincs sok idejük sajnos. Azért ha kérdezel gyorsan elmutogatják a dolgokat, de ennyi. Többnyire van a szobákban egy-egy többgyerekes anyuka és ők nagyon segítőkészek (szerintem direkt így csinálják a szobabeosztást). Apa természetesen bent lehet a szülésen (császárnál is, hacsak nem valami nagyon komplikált műtétről van szó), a babát normál szülésnél azt hiszem rögtön otthagyják veled kb. 2 órára, de ezt csak hallomásból tudom, mert császáros voltam. Utána nem sokkal felkerültök a csecsemő osztályra és végig együtt lesztek (24 órás rooming-in van, nem is lehet leadni :))

Ha esetleg lesz még kérdésed nyugodtan írj privit, szívesen segítek.

Szép szülést kívánok!

2009. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!