Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Talpon megjelenő szemölcs...

Talpon megjelenő szemölcs lehet akadálya hüvelyi szülésnek?

Figyelt kérdés
Csütörtökre vagyok kiírva, és most esett le, hogy a talpamon szemölcsök vannak... Csak a nagylábujjamon van néhány szóródó szemölcs, sehol máshol.

2013. jún. 22. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. A talpadnak nincs köze a szüléshez.
2013. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A szemölcsnek mi köze a szüléshez? Most komolyan kérdezem?
2013. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
...? A lábadon keresztül szülsz,vagy a lábadra rakják a gyereket,vagy mi??
2013. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:) Azt is lehetne, de a szemölcsök jó részét a HPV vírus okozza, akkor is, ha nem a genitáliákon van. De ezek szerint ez nem csak nekem nem jutott volna eszembe, ha férjem nem ijeszt rám ezzel.
2013. jún. 22. 14:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Maximum a nemi szemölcsöknek lehet bármi köze is a szüléhez, de a talpadnak semmiképp semmilyen :)
2013. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát emiatt nem hiszem, hogy kellene aggódnod.... gondolom voltál rákszűrésen..

Amúgy meg nem hiszem, hogy ez igaz lenne, mert szerintem apró szemölcsei majdnem mindenkinek vannak, akkor most mindenki fertőzött lenne? És a férfiak??

2013. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Reméltem, hogy kb. ilyen válaszok érkeznek, én is így gondoltam, csak kellett némi megerősítés. :)

Utolsó, a HPV nemi úton terjed, a férfiak is fertőződnek, csak éppen nem kapnak méhnyakrákot. Van vagy százegynéhány féle vírustörzse, ebből kb. 2 veszélyes igazán a rák szempontjából.

2013. jún. 22. 15:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogy!! Csak ha logikusan gondolkodsz akinek van szemölcse sznted mindenki császáros?? Ugye h nem! :D
2013. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Persze, így átgondolva már elég röhejesnek tűnik a kérdés. :D Csak kicsit bepánikoltam, mikor férjem közölte velem a HPV és a szemölcsök közti összefüggést. Amúgy nekem soha nem volt, kb. annyit tudok róla, hogy a középkorban boszorkány lett, akin szemölcsöt találtak és még csúnyán is nézett valakire.

A harmadik válaszon egyébként azóta is röhögök.

Mindenkinek ment a zöld kéz.

2013. jún. 22. 15:43
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok, nekem rengeteg apró szemölcsöm van, és most hogy kifordult a köldököm meg is lepődtem, hogy ott bent mi lakozik :D csak 4et találtam :D Szóval emiatt én nem aggódnék..
2013. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!