Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes vagyok, és van egy...

38 hetes vagyok, és van egy szemölcs a kezemen, nagyon rossz helyen, mostanában mindíg megsértem. Vettem tapaszt, az van a papírján, hogy terhesség és szoptatás alatt nem ajánlják. Lehet valami baj belőle? (babának)

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha benne van a tájékoztatóban, hogy a terhesség alatt nem szabad használni akkor inkább ne tedd. Nem biztos, hogy bajt okoz, de jobb félni, mint megijedni.

Esetleg próbáld ki az Egaver ecsetelőt, az is szemölcsre van. Nem gyógyszer, hanem gyógyhatású készítmény.

Elolvastam a tájékoztatóját, és azt írja, hogy "Terhesség és szoptatás ideje alatt történő alkalmazásra vonatkozó ellenjavallat nem ismert. "

Remélem tudtam segíteni!

egy 32 hetes kismami

2009. febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, akkor utána nézek ennek:)


Jó babavárást!

2009. febr. 22. 08:04
 3/3 anonim válasza:
szerintem menj el SZTK-ba és kérd meg hogy fagyasszák le..(nekemis csinálták hatásos) vagy vannak rá kenőcsök a patikában :)
2009. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!