Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora gond ha a szülés...

Mekkora gond ha a szülés utáni vizsgálatra 7 hetesen megyek?

Figyelt kérdés

Múlt héten jelentkeztem be, és júli 2-re kaptam csak időpontot. Akkor lesz a fiam 7 hetes. Holnap telik le a 6 hét...

Mekkora gond? Nem fog lecseszni az orvos? (SZTK)


2013. jún. 23. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Semekkora! Sokan vissza se mennek! Nyugi, lecseszni pláne nem fog!
2013. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, én is akkor mentem, mert nem tudtam kire hagyni a lányom. Nem fognak lecseszni, főleg, hogy ők adták az időpontot. :)
2013. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
semmi gond nem lesz, a lényeg,hogy megnézzék, hogy a varratok szépen begyógyultak e.nekem azóta rákszűrésre kéne mennem, de nincs kedvem,holott a dokim azt mondta tavasszal menjek vissza. hát nyár van, de nem kívánkozok újra abba a székbe, elég volt terhesség alatt.pedig le kéne tudni...
2013. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Varratom hál isten nincs:) köszi a válaszokat.


Kedves utolsó azért menj el, fő az egészség. Ilyen jó időbe nem annyira gáz dokihoz menni mert lehet menni szoknyában és úgy nem olyan kellemetlen:))

2013. jún. 23. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!