Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek azt "jósolták", hogy...

Akinek azt "jósolták", hogy előbb jön a baba-bejött-e-és hányadik hétre?

Figyelt kérdés
35.ben vagyok-kevesebb a magzatviz,-és be is fordult a baba.
2013. jún. 23. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem 22 hétre megindult, sikerült visszatartani. Onnantól azt mondták bármikor megszülethet. 41 héten indították:)
2013. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
brutál hátrahajló méhhel, nagy babát jósoltak, max 32. hétig bírom majd...kiírt napon született, abban viszont igaza lett az orvosomnak, hogy nagy baba lett :-)
2013. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Engem a védőnők ilyesztgettek,hogy hamarabb babázok,mint gondolnám,nehogy koraszülés legyen.Azzal magyarázták félelmüket,hogy hamar leszállt a hasam és eltorzult az arcom.

40+2-re szültem

2013. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ohh, nekem is mindig mondták, hogy tuti nem húzom ki a végéig. A boltban egy nő odajött, hogy megnézze tenyérrel, hogy leszállt-e már. Azt mondta igen.


Persze egyáltalán nem volt leszállva és ráhúztam még egy hetet a kiírtra.

2013. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mind a kettőnél azt mondták,hogy nem húzom ki a végéig,de nem indult be egyiknél sem!
2013. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tavaly szept. elejére vártam a babámat, de felkészítettek, hogy augusztusban bármikor szülhetek, szóval minden nap legyek készenlétben, meg, hogy 4 kg fölötti lesz. Ehhez képest 41. héten született a fiam 3060 grammal.
2013. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt rendszeres a menstruációm,meg nagyobb is volt a fiam,mindenki azt mondta,hogy hamarabb jön!De pont a 40-dik héten született 4050 grammal és 53 cm-rel.
2013. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16. héttől keményedett a hasam, akkor azt mondták, vigyázzak magamra, nehogy kinyíljak és kora szülés legyen a vége. 36. héten azt mondták nem nőtt a baba 2 hét alatt,mert a hasam kisebb lett. Ultrahangon 2800g-ot mértek, már be volt fordulva. 40+3 héten született 3600g-al.
2013. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. babánál mondta a dokim, hogy huu csak a 37hetet bírjam ki- onnantól bármikor jöhet... azt hittük minden nap, hogy jön is- de nem jött. Igaz kiírás előtt született 4nappal, de így is minden nap lefárasztottak - család-ismerősök- hogy naaaaaaaaaaa? akkor szülsz már????
2013. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 26. héttől be volt fordulva a kisfiam, és a 27. héttől 3111 volt a méhszájam. Ráadásul nagynak jósolták. Folyamatosan "ijesztgettek", hogy korababa lesz. Ehhez képest 5 nappal kiírt idő előtt született, 2950 grammal.:)
2013. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!