Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Durván szőrös vagyok, mindenho...

Durván szőrös vagyok, mindenhol, az epillatortol visszafele nonek es piros vok, mivel szedjem le szülesre? Kozmetikába szégyenlek menni

Figyelt kérdés
A borotva 1 napos nalam :( több napra kellene megoldjam a korhàz miatt, az epilator talan 1x i hasznalattól nem lenne baj, de intim területeken sztem megőrülnék ott extra erős :( segitsetek
2013. jún. 24. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Majd leszedik a kórházban!


Én is úgy vagyok mint te....sajnos megőrjít néha a szőröm :( :)


De! Nekünk eleve mondták a szülésfelkészítőn, hogy lesz borotválás és beöntés!


Na meg el nem tudom képzelni hogy szőrtelenít valaki ha mondjuk elfolyik a magzatvize? Na mindegy :)

2013. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak borostás vagy az nem baj.

Én is extrán szőrösödök, szülés előtt kb. 4 naponta leborotváltam magam.

Szülni 2 napos sörtével mentem, senki nem nyúlt hozzá.

2013. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, emiatt, én is nagyon erős szőrű vagyok, és sajnos nagyon sűrű is...

Én is nagyon szégyelltem, ezért már régóta borotválom.. de hidd el, láttak ők már ilyet, ez az egyik, a másik meg, hogy ha hosszútávú megoldást szeretnél, akkor jobb ha elmész egy kozmetikushoz!!! Legyantáztatni...

Ott is nagyon szégyellős voltam először, de ahogy láttam, hogy meg se rezzen az arca, úgy elmúlt minden... és majd egy hónapig nem volt vele gondom :D

Most terhesen én is borotválom, bár elég viccesen sikerül néha, de most nem merem bevállalni a gyantát...


Hidd el hogy az orvost nagyon nem érdekli, hogy milyen szőrös!!! A lényeg hogy ápolt legyél a többi mindegy, mert az genetika!


34 hkm :)

2013. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én alapból nem bírom a borotvát, kipattogzik tőle a bőröm azonnal és másnaptól elviselhetetlenül viszket kb. 5 napig. Én szeretném elkerülni a borotválást, ahova megyek, ott azt hiszem, nem kötelező.
2013. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ÉN sem bírom a borotvát- viszont nagyon jóban vagyok a kozmetikussal és havonta ő csinálja a fazont- nem fáj egyátalán! És sokkal tartóssabb.

Egyébként ha nem ismerném a kozmetikust akkor sem szégyellősködnék előtte- tényleg arca sem rezzenne- hidd el.

Meg a kórházban is láttak már ilyen dolgokat- hidd el nem fogják figyelni milyen a fazonod.

2013. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kérdezőt nem a bikinivonala érdekli...
2013. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) jol erzed utolso
2013. jún. 25. 22:31
 8/8 anonim ***** válasza:
3as vagyok, én se a bikinivonalra gondoltam :D Hanem úgy az intim tájékra... na akkor részletesen nekem combközéptől erősödik felfelé a szőr, és mikor gyantázták akkor combközéptől, az egész nemi szervet, és még a végbél környékét is legyantázták.. :)
2013. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!