Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beverzett szem, piros, kierese...

Beverzett szem, piros, kieresedett arc szules utan mitol van/lehet?

Figyelt kérdés
Szemet lattam mar ilyet,de ledobbentem az arcon.Rossz helyre nyomott?/egyszer ezt hallottam valahol/igaz?
2012. dec. 28. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,az erőlködéstől olyan. Én is hallottam már,hogy azért mert nem a hasában nyomott és így elpattantak az erek az arcában. Anyukámnak is olyan volt a második szülésénél,nekem nem lett olyan,de csak 3x nyomtam,gondolom,akinek többször kell,ott többet kell erőlködni.
2012. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen lehet szüléskor,rossz fele nyomástol vagy erőlkődéstől
2012. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rám szinte rámkiabált az orvos, hogy csukjam be a szemem, ha nyomok. Örülök, hogy ezt tette, pedig ügyeletes volt, nem értem más orvosok, vagy a szülésznő miért nem szól, hogy nem szabad kinyitni a szemet!
2012. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én olyan voltam 2 hétig mint egy nyúl, toxémia magsavérnyomás+erőlködés. Csukott szem ,3 nyomásra kint is volt,ergo csak jól csinálhattam :)
2012. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:D rám is rám kiabáltak,hogy szemet becsukni. Be is vérzett,pedig egyszer nyomtam nyitott szemmel. Azt mondták nagyon jól nyomtam,mégis tele voltam véraláfutásokkal,mint akit agyonvertek. Még az orrom is bevérzett egy nyomásnál,de szülés utáni 3-4. napra meg úgy kisimultam,mint a csuda.
2012. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
C vitamin kell rá szedni és hamar lehúzza 1000 mg .( nyuszi szemű hozzászóló) :)
2012. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!