Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen "praktikák" vannak a...

Milyen "praktikák" vannak a szülés beindításának?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy akkor jön amikor, de pl. hallottam, hogy a szerevezet oxitocint termel orgazmus után és hogy az beindíthatja.....van valakinek hasonló?


Bármi?



2013. jún. 26. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
mindent próbáltunk, szülésznő javaslatára végül bábakoktél vált be
2013. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi van a bábakoktélban?
2013. jún. 26. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre èn is kìvàncsi lennèk! :-)
2013. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az arányra már nem emlékszem pontosan, azt a szülésznő mondta. De ricinusolaj, őszilé és pálinka volt benne. Nekem másnap indították volna, ráadásul egy jó kis ballonos méhszájtágításra kellett volna előző este befeküdni. Úgyhogy azt mondta ez az utolsó ötlete, próbáljam ki. Hát percre pontosan hatott...
2013. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem bábatea segített bár akkor már elkezdődött vmi (vasfű tea,fahéj,gyömbér neten van pontos recept).de sztem egyeztess szülésznővel én is ezt tettem!
2013. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.idézem:

"próbáld ki szintén ebben a könyvben leírt tea receptjét: egy darab fahéj, 10 szegfűszeg, egy kicsi gyömbérgyökér felfőzve egy liter vízben, 10 percig lassú tűzön forralva. Ezzel felöntesz egy evőkanálnyi vasfüvet (már nem főzöd, csak ázni hagyod kb. 5-10 percig. Ezt egész nap kortyolgatni kell, tehát lassan kortyolod el a liternyit kb. 12 óra alatt. Tartsd langyosan pl. egy termoszban. Ne ízesítsd, nincs nagyon rémes íze. Ennek kb. 48 órán belül kéne eredményre vezetnie."

2013. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam semmi sem használt, engem indítottak. Igaz, a 37. hétben voltam, tehát nem volt itt még a valódi ideje és talán azért nem használt sem a szex, sem a teák, sem az orvos-jól-megpiszkált művelet.
2013. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem a bubis üccsi vált be a doki tanácsára vettem már nem tudom milyen ízesítésű volt 40+3 ra 41 re inditottak volna, de segített az ücccsi ha az nem vált volna be akkor csinltunk volna bábakoktélt szintén orvosi utasítás
2013. jún. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézz opera filmeket!
2013. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!