Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben a klinikán császár...

Debrecenben a klinikán császár után odaadják a babát egy kicsit, vagy rögtön elviszik?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy császáros leszek, és aggódom, hogy nem láthatom rögtön a picit, Nem teszik oda nekem, hogy megnyugodhassunk mind a ketten...

Mik a tapasztalatok?

A többi háttérinformációt már begyűjtöttem...

Előre is köszi



2013. júl. 1. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem megmutatták mikor kivették, azt az élményt nem felejtem, szegény szülésznő nem győzte törölgeti a szemem. Aztán kivitték az apukához.Lemérték , megmosdatták.És kint vártak kettecskén míg összeraktak. ;)

Aztán 12ó pihenő.Ott már te döntésed hogy elvigyék e.

De megmutatják.Ne aggódj. Mikorra várod?

fogadott orvos lesz?

2013. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ebben reménykedtem...

Amúgy a 37. hetet tapossuk, úgyhogy már bármikor kibújhat. :-)

Orvosom van, Dr. Czifra Imre.

Jobban szeretném természetes úton, de úgy vagyok vele, hogy jobb mindenre felkészülni, mint ott sokkot kapni a váratlan és idegen helyzettől....

2013. júl. 1. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Igaz nekem is új volt, de rendesen indúlt, császár lett.

Akkor tényleg bármikor megérkezhet.Én nem fogadtam, de nem bántam. Pompásan bántak velem. Ő jó doki.Sokan ajánlják. Én októberbe szültem szóva túl nagy változás nem történt.

De hidd el.Csak úgy peregnek az események.Észre sem veszi az ember és vége.Pedig 12óráig bajlódtam végül császár.

2013. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi újság? Baba ? Hogy vagytok?
2013. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!