Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vácon programozott vagy sima...

Vácon programozott vagy sima császár után rögtön az osztályra visznek, vagy van megőrző, ahol a babával és Apával együtt lehetsz egy kicsit?

Figyelt kérdés
3 éve még rögtön elvittek a műtőből a szobámba, változott ez valamit? Kérlek csak olyanok írjanak, akik Vácon szültek!
2013. jún. 18. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én decemberben szültem progis császárral Vácon, kb félórát-órát az őrzőben voltunk hárman, csak utána vittek le az osztályra, a babát pedig max félórán belül a szobába is utánam hozták, mellém tették az ágyra és végig mellettem volt, amíg fel nem állítottak zuhanyozni, zuhany után pedig megint vissza tolták mellém. Minden nagyon szuper volt, én nagyon elégedett voltam, az orvosommal, az ápolókkal és a csecsemősökkel is.
2013. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál! Apuka ott lehetett az őrzőben?
2013. jún. 19. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ő fogta a picit, mert én úgy remegtem a műtét után, hogy nem mertem fogni. SŐt amikor végeztek a baba körüli teendőkkel, akkor is ő fogta, amíg velem végeztek.
2013. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!