Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » István kórházban programozott...

István kórházban programozott császár hogy működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.32 hetes vagyok a 3. babámmal,de mivel az első 2 császáros volt, állítólag most már csak úgy szülhetek.(3 éve születem).

Kérdésem az lenne, hogy mivel nincs fogadott orvosom ilyenkor mi a teendő?Kispestre járok terhesgondozásra, az orvos még semmit nem mondott ezzel kapcsolatban.Várjam meg míg megindul a szülés és vagy beérek vagy nem?Vagy kivel kellene megbeszélnem a programozott császárt?Az orvos akihez járok terhesgondozásra nem hiszem, h ő lenne az akinél szülök, hisz ő itt van kispesten.Ilyenkor mi van?Volt már egy koraszülésem 7 éve, félek, hogy kifutok az időből és nem tudok semmit.Eddig egyszer kérdeztem rá, de az orvos annyit mondott, h igen császár lesz de se azt, h mikorra teszik se semmit.Most megyek majd a héten megint terhesgondozásra és természetesen rákérdezek megint, de érdekelnének a vélemények, tapasztalatok.Na meg ha valakinek van bármilyen információja az István kórház szülészetéről (pozitív-negatív tapasztalatok, kórtermek állapota, mit kell vinni a babának stb) megköszönném.



2013. júl. 1. 20:21
 1/1 A kérdező kommentje:

Sajnálattal látom, hogy még nem érkezett válasz:((

Ma voltam terhesgondozáson, az orvos azt mondta, amint betöltöm a 38. hetet mehetek is szülni, hétfőn kérünk időpontot.Most viszont azon aggódok nem lesz korai?Pici a baba még meg ilyesmi?:) Bár elvileg egy héttel nagyobb a méretei alapján, de ....nem tudom:) Tudnátok ajánlani az István kórházban megbízható orvost?Jó lenne úgy kérni időpontot amikor megbízható orvos ügyel.

2013. júl. 11. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!