Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mellsö fali a lepényemés...

Mellsö fali a lepényemés mélyentapado nem éri el a mészájat ettöl függetlenül szülhetek hüvelyen keresztül?

Figyelt kérdés
annyi rosszat halotam hogy nagyon félek hogy komplikácio lessz hogy az életkedvem is elment lehet hogy kezdek depreszios lenni
2008. jún. 23. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs értelme a depressziónak!! Minden gond nélkül meg tudod szülni hüvelyi úton, mint bárki más . Ha esetleg előreesik annyira, hogy fedje a méhszájat, de nem nagy az esélye, akkor a doki csaszármetszés mellett dönthet. Ha ott marad ahol van nem lesz császár szerintem. Azért dönt így a doki, hogy nehogy előbb szülessen mint a baba..akkor néha császár.
2008. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az a jó, ha nem éri el a méhszájat!!! Nekem is mellső fali volt, és mélyen tapadó mindkét terhességemnél, de mivel nem feküdt a méhszájon, simán megszültem őket!

Szép szülést! :o)

2008. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Neaggódj!!! Biztosan állítom, hogy a pocakod növekedésével a lepény helyzete is változni fog. Ugyanis ha végig gondolod logikusan: A lepény egy helyre tapad a még kicsi méh falában. Amikor elkezd növekedni- mint mikor egy mintás lufit felfújsz- máshová kerül a lepény. Olyan is előfordul, hogy a mellső falról " átvándorol" ily módon a hátsó falra. Szóval türelem, élvezd, hogykisbabád lesz!!! Erzsók próbált segíteni.
2008. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Nekem is pont így volt. Azomban nem "vándorolt" sehová, pedig én is azt vártam, mégis hüvelyi úton szültem meg a babámat! Tehát semmi depi, élvezd ki a várandósság minden pillanatát! T.
2008. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy még jobb hírem (bár nem biztos, hogy szorosan összefügg9: első terhességemnél hátul tapadt a lepény és nagyon nehezen vált le... a másodiknál elöl, és mire rendbetették lánykámat (orrszívás, K vitamin...)szóval egy percen belül, mire felocsúdhattam volna, meglett a lepény is,


Szép szülést és jó babázást kívánok Neked! :)

2008. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!