Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák, akik fogadott...

Kismamák, akik fogadott orvosnál szültök, ha úgy érzitek, beindul a szülés, ti rögtön felhívjátok a dokitokat, függetlenül attól, hogy sor kerül-e rögtön a szülésre?

Figyelt kérdés
Az én dokim azt mondta, hogy ne hívjam fel, majd a szülészeten fogják, ha már biztos, hogy aznap megszülök ( pl: ha csak a magzatvíz folyik el, hiszen, az még nem biztosíték semmire sem)
2011. márc. 27. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor úgy éreztem, hogy itt az idő, akkor először a szülésznőmet hívtam, elmondtam neki mit érzek...stb, akkor mondta ő, hogy induljunk a kórházba, és hívjam a dokimat is, mire beértünk ott is volt mindenki.


De a bevett eljárás ilyenkor tényleg az, hogy a szülészetről hívják az orvost, ha tényleg szülésre kerül a sor.

2011. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is úgy van, hogy bemész a kórházba, az ügyeletes orvos megvizsgál, és ha szülés van, megkérdezik, hogy van-e fogadott orvosod, és hívják.
2011. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a magzatvíz folyt el és mielőtt elindultam a kórházba felhívtam a dokimat.Mire beértem addigra már a szülőszobán várt:))
2011. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Elsőtől kérdezném, hogy te előzőleg már ismerted a szülésznődet?
2011. márc. 27. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismertem. 36 hetes voltam mikor megbeszéltem vele, hogy ő lesz a szülésznőm, ekkor volt egy elbeszélgetés, amin elmondta, mi hogy fog zajlani, illetve bemutatta a szülőszobát. Egészen a szülésig hetente egyszer beszéltünk, hogy mi volt a vizsgálatokon.
2011. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondta a doki, hogy őt ne hívjam fel, mert őt úgyis értesítik majd a kórházból.

Persze amikor beindultak a fájásaim, én mégis felhívtam :) Nem haragudott, viszont rámripakodott, hogy mit telefonálgatok, miért nem vagyok már a kórházban (egyből 3 perces fájásaim voltak, és tudta, hogy az első babámat is hamar megszültem).

Végül is majdnem egyszerre értünk be a kórházba, és már jöttek is a tolófájások :)

2011. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hm, akkor ti szerencsések voltatok, mert az enyém - mivel nem adtunk neki előleget ( még szép, hogy nem! ) be se tolta a képét, mikor szültem, de én ezt úgy tudtam..!Jobb is.Igaz, az ügyeletes, meg egy balf*sz volt, majdnem otthagytuk a fogunkat, a baba is meg én is ( és igen, az ő hibájából ), de legalább nem kellett neki leperkálni a zsét....
2011. márc. 27. 22:02
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is azt mondta a doki, ha 5 perceseim vannak, vagy folyik a magzatvíz, menjek be a kórházba, és aha biztosan szülünk, akkor meg a kórházból rácsörögnek.


így is volt :)

és én csak utólag adtam pénzt, neki is, meg a már előtte kiválasztott szülésznőnek. (70+30 ezret)

2011. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!