Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mennyivel hordta túl első...

Ki mennyivel hordta túl első babáját?

Figyelt kérdés
Tegnapra voltam hivatalosan kiírva, akkor nem jött... csak érdekel, hogy mások mennyivel hordták túl :) Végülis mi indította be a szülést vagy hogyan indult be természetesen?
2013. júl. 2. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6 nappal.Beindult természetesen,semmit nem tettem érte,elfolyt a magzatvíz.
2013. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
1 hettel leptem at a terminust. Beindult magatol, (pontosabban ittam babateat,voltam talpmasszazson es vettem meleg furdot), de pont aznap kellett volna a korhazba befekudni szulesinditasra.
2013. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Szia!en pontosan egy hèttel hordtam túl a kislányomat.természetes úton született,nem volt semmi gond szerencsere.:)3280 gr-mal es 49 cm-rel született,epp tökéletes méretekkel.:)
2013. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
4nappal, simán megindult fájásokkal.
2013. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3 nappal vittem túl a lányomat, végül indították, mert kevés volt már a magzatvíz.
2013. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9 nappal, indították.
2013. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1 valaki írta, hogy természetes úton szült, el is felejtettem megkérdezni. Ki szült még természetes úton úgy, hogy túl lett hordva a pici? Félek a császározástól nagyon :( Az altatás miatt.
2013. júl. 2. 23:57
 8/16 anonim ***** válasza:
10 nappal hordtam túl,másnap reggel akarták indítani, de este elfolyt a magzatvíz. Természetes szülésre készültünk,végül császár lett fájás gyengeség miatt. Amúgy császárnál csak akkor altatnak, ha te vagy a baba veszélyben vagytok,amúgy csak érzéstelenítenek.
2013. júl. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó neked is köszönöm! Külföldön élek, sajnos nem tudom, hogy itt mikor altatnak és mikor nem császár közben :(
2013. júl. 3. 06:21
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Ja, így már értem... Hát nem tudom,hogy külföldön hogy működik, tudom, könnyű ezt mondani, mert én már tudom,hogy milyen, de nem kell félni úgy a császártól sem. Nekem konkrétan halálfélelmem volt tőle, de közel sem annyira vészes,mint amilyennek gondoltam. A lényeg, hogy a műtét után, amikor már fel kelhetsz az ágyból, akkor bármennyire is fáj, nem szabad elhagynod magad, mert az a legrosszabb. Én 1 hét alatt teljesen rendbe jöttem,és senki meg nem mondta volna,hogy nem rég császároztak. :) Persze érzékeny volt,meg a felülés, köhögés, nevetés, kicsit kellemetlen volt,de ennyi. De kívánom,hogy úgy szülessen meg a kicsikéd, ahogyan Te szeretnéd, és könnyű szülést kívánok! :)
2013. júl. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!