Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 3. baba megszülése mennyivel...

A 3. baba megszülése mennyivel volt másabb, mint az első két gyermekedé?

Figyelt kérdés

Melyik mennyi ideig tartott? Méhszájad mikor kezdett nyílni? Melyik szülés volt a legnehezebb-legkönnyebb?

Esetleg korábban jött a 3. baba?


2012. okt. 29. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A harmadik szülésem volt a leggyorsabb,legkönnyebb. Túlhordtam 5 nappal és burokrepesztéssel indították. 3 óra alatt megszületett. A méhszáj egy héttel a kiírt előtt nyitva volt,előtte nem. Az első babám 9,5 óra alatt lett meg,a második 24 óra alatt, maguktól beindultak a szülések. Végül is mindnél a kiírt előtt kezdett nyílni a méhszájam. Simán szültem mindhármat. Üdv, 3fiús anyuka.

2012. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. szülés volt a legnehezebb. Legalább 6 orát tartott, nem tágultam , iszonyuan fájt, végül oxitocynt kötöttek be. A babának beakadt a vála a szülőcsatornába , szerencsére a szülésznő kiszabaditotta. A 39.héten született meg , mint a többi is ,3660 grammal.
2012. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!