Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki Agusztus-ra várja a...

Van aki Agusztus-ra várja a kisbabáját?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok??

#babavárás #Agusztusibaba
2013. júl. 4. 10:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én augusztus 8-ra vagyok ki irva de már elegem van ebből az idöjárásbol. Már alig várom hogy itt legyen velünk a kismanónk. Meg már a nagy is várja a kistesót.
2013. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nah akkor az időjárás problémával nem vagyok egyedül :) Kitartást,már nincs sok;)mi 24-re várjuk. :)
2013. júl. 4. 11:12
 3/28 kabymaci ***** válasza:
augusztus 22-re vagyok kiírva. Mi jól bírjuk az idő változást.Csak a felújítás festés ne okozna ennyi fejtörést..Ti hogy vagytok? Hol laktok? Kisfiú/lány?
2013. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Szia! Én augusztus 5- re vagyok kiírva, de már magyon várom a végét, meg persze, hogy a babámat is lássam végre! Az időjárást egész jól viselem, nekem inkább felkelés, lefekvés, megfordulàs okoz gondot, mivel már elég nagy a hasam, és érzem a súlyát. Eléggé fáj a hátam, derekam, és már érzem a csípőmet is. Gondolom készülődik a szülésre.

Ti hogy áltok a vásárlással, babaszobával? Nekünk még van vissza elég sok minden, amit a költözés miatt az utolsó pillanatra hagytunk. Ezt szeretném a hétvégén lerendezni végre!

35+4 hkm

2013. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Én aug 10-re várom, de mivel 3. baba, remélem előbb jön. Én is már forogni az ágyban, lehajolni, meg felállni nem szeretek, meg úgy egyáltalán, pl a játszótéren már leülni nem tudok a homokozóba, szóval inkább kényelmi szempontok. Esetleg szül valaki a János kórházban közületek?
2013. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Jujj, mi is 24-re várjuk! :)

Neked kérdező, fiú lesz, vagy kislany? :)

és Te hogy bírod? :)

2013. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
És hogy fogják hínvi a babákat?
2013. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én 14-ére vagyok kiírva..egész jól bírom, még nálunk is zajlik a gyerekszoba bővítés:) kislányom is várja már a tesót!
2013. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok,nekünk elég rizikósra sikeredett sajnos az utolsó hónapok,mivel én magyar állampolgár a párom szlovák,és othon magyarba e hónapban házasodunk de csak egy sima papír aláírós stilus lesz semmi extra ..Jah és hozzá teszem itt kint Németországban lakunk,és itt hozom világra az első babucinkat aki kislány lesz..

Aki agusztus 5-re várja a picit.az szupi lesz ha tényleg akkor jön a világra a pici,mivel pont az én névnapom is akkor van :D

Hát nekem igen aktív kisbabám van ,remélem majd kifele is ilyen aktív lesz,a dr,nőm azt mondta nagy baba..

Mi később csinálunk neki szobát,amíg pici addig a mi szobánkban lesz.

A ruhák törölközők zoknik stb.. már bent van a szekrényében:) A fürdéshez való dolgok is megvannak már :)

Kicsit félek mivel Németországban szülök,de azt mondták sokan hogy nagyon profik és segítőkészek az orvosok nagyon:)

Nekem sajnos a nagy problémám inkább a gyomorsav :( egy nap sajnos van amikor 4-5 muszály bevennem,mert a torkomat szétmarja :( amikor meg próbálnék aludni és nem megy mert a kis fejével nyomja a gyomrom akkor pedig majd meg halok :( Sikeres szülést kívánok minden kismamának és örülök hogy nem vagyok egyedül aki Agusztusi babyt vár :)

2013. júl. 4. 22:37
 10/28 anonim ***** válasza:
Aug 22 es kisfiu lesz. Szuperul birom az egesz terhesseget. Mavban fogok szulni. :-) mindenkinek gyors es konnyu szulest kivanok!
2013. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!