Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Agusztus 22 re vagyok kiiva...

Lilla ágnes kérdése:

Agusztus 22 re vagyok kiiva és van itthon egy köntösöm csak egy kicsit vastag szerintetek vegyek egyvékonyabbat? Mert meleg lesz vagy jó lesz ez a vastagabb is

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:

én decemberben szültem de nem túlzok, 40fok volt a kórházban!

azért felvettem a köntöst mikor kivánszorogtam a látogatókhoz de nagyon emlékszem, hogy szakadt rólam a víz :D

anyukádtól nem tudsz kölcsön kérni? én tőle kaptam egyet kölcsön, arra a 3-4 napra tényleg nem éri meg venni

2011. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Èn nagyon nem használtam.

Nekem a szoba elött volt a fürdö közvetlenül (minden szobához tartozott fürdö de kívülröl kellett bemenni).

Mikor este lefeküdtem akkor már leadtam a babámat éjszakára, és reggel mielött felvettem már felöltöztem.

Nálunk senki nem volt napközben pizsibe, mi úgy voltunk ott mintha otthon lettünk volna, melegítö naci + poló.

Èjszaka vagy behozták szoptatni a babát vagy én mentem ki a babaszobába, akkor vettem fel csak.


Azt kell megtudnod hogy hol van a wc meg a fürdö, és hogy éjszaka szoptatáshoz beviszik vagy kimész hozzá.

2011. ápr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én októberben szültem, és akkor is baromi meleg volt a kórházban. Talán egyszer volt rajtam a köntös.
2011. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Egerben szültem és sok kismama nem vett fel köntöst,nem kötelező,rajtam is alig volt,szerintem felesleges pénzkidobás.
2011. ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Januárban szültem,a kórházban/Orosháza/ olyan meleg volt,hogy mindenki nagyon nehezen viselte.Köntöst senkin nem láttam,sőt nyári hálóingben,pizsamában volt mindenki.
2011. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én aug. 21-re vagyok kiírva :D Nekem egy kölcsön köntösöm van anyutól, frotíros, nem vékony. Ha nagy meleg lesz, biztos fel se veszem. Ne vegyél másikat, max ha meleg van, nem kell. Vagy csak a derekadra teríted, ha fázol. Első babát októberben szültem, akkor kellett éjjel is a köntös, mert majdnem megfagytam szülés után a takaró alatt! Fagyos vagyok :D
2011. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szeptember elején szültem, nyári meleg volt, én anyukám vékonyabb köntösét vittem be. Az enyém olyan anyagú, mint egy puha törölköző, az vastag lett volna. Most aug.25-re vagyok kiírva, megint azt viszem.
2011. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jó lesz ez is.


én sem veszek. ha az ágyban vagy, úgysincs rajtad. hosszú túrára meg úgysem indulsz el a kórházban :) annyi időt ki fogsz bírni ebben is :)

2011. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Estel.19 válasza:
Én a kórházi hálóingben batyogtam ki a gyerekkel a látogatókhoz (a szoba ajtajáig) Július volt, meleg. Örültem, hogy nem fáj a helye. Nem hiányzott, hogy patakokban follyon is rólam a víz.
2021. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!