Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki mostanában szült a Szent...

Aki mostanában szült a Szent Imrében, mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
ügyeletes és nem ügyeletes dokis szülés is érdekelne, csecsemősök, stb.
2013. júl. 5. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 2011. szeptemberében szültem fogadott orvosnál. Volt fogadott szülésznőm is, de mivel 2 és fél héttel korábban szültem, éppen nem ért rá. Az ügyeletes szülésznő ìrtó kedves volt, türelmes, legközelebb is őt szeretném. Az orvost a szülésznő hìvta telefonon, elég hamar beért, pedig messze lakik.Mindennel elégedett voltam.Igényes, tiszta a csecsemős rész is, a csecsemősökkel is elégedett voltam.Volt, hogy éjjel 2-kor betoltam a babámat, hogy vìgasztalhatatlanul sìr, akkor sem voltak bunkók, hanem segìtettek.Én a következő babámst is ott fogom szülni, pedig messzebb költöztünl azóta.
2013. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Idén áprilisban szültem a Szt. Imrében. Szép, tiszta és barátságos kórház. A szülésznő tökéletes volt, hatalmas segítség volt a párommal együtt :D

Végig tartotta bennem a lelket, mintha ezer éve ismerne. A doki viszont. Ha nem jöttek volna a fájások, tuti felpofoztam volna, nekem sajnos sikerült egy rémes orvost kifognom. De viszont a szülőszoba aranyos volt :D

A csecsemősök, na hát ők rendesek voltak, de nekem például sehogy sem akart megindulni a tejem, és csak vizet adtak. Utolsó nap kapott a kicsi egy kis tápot. De persze rendesek voltak. Mondjuk akkor hozhattam vihettem a babát, amikor akartam, mert pont a csecsemőosztály mellett volt a szobám :D Éjszakára le lehet adni a kicsit, ami azért jó, mert ki tudod magad pihenni, ami nem egy utolsó szempont, mert ha hazamész az elején nem sok idő van pihenésre.. A kórházi koszt ehető, de nem egy nagy mennyiség. Összességében jó volt, és meg voltam elégedve mindennel.

2013. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!