Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tervezem, hogy kimegyek...

Horvzsu kérdése:

Tervezem, hogy kimegyek Angliába dolgozni ügynökségen keresztül (workline agency) Valaki mostanában volt-e velük kint és milyen tapasztalatai voltak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 17:39
 1/1 szabó annácska válasza:
hogy összinte legyek nemtudom mikor irttad ezt a kérdést..DE én most jöttem haza, abbol a munkábol amit ö általuk lett szervezve 150 fontért..Nemszabad ezekkel szoba állni. Hegedüs Rolland teamet kerüld, kerüljétek el. Szó szerint olyan helyzetbe utaztattak ki, ahol se fütés, se villany, se melegviz nem volt. Amikor kintröl felhivtam a Pamuki Vikit és panaszkodtam- a válasz köv: mosom kezeim. ugy hogy kisebb macska nagyságú patkányok is voltak az általuk szervezett albérletben. kéthétig birtam.Haza jöttem. Kerüljétek Öket.
2012. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!