Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, hogy nem ide tartozik,...

Lehet, hogy nem ide tartozik, hogy nektek mikor állt vissza a ciklusotok?

Figyelt kérdés
Tápszeres a kicsi sajnos, és 6 hétig véreztem, majd utána pár napra rá, meg is jött először május 31-én, de azóta semmi. Olvastam, hogy van akinek 2 havonta jön meg utána, valakinek meg egyből beáll. Első terhességem volt, és tapasztaltabb anyukák véleményét szeretném, okoskodást nem kérek, köszönöm!

2013. júl. 5. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
8 honap alatt lett rendszeres.2. honaptol kezdtem vérezgetni de ritkán.
2013. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4. hónapban jött meg és azóta rendszeresen egjön pár nap csúszással.
2013. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 hónapig szoptattam köv hónapban megjött és azóta is megjött minden hónapban. Igaz nem pontosan 28 napra mint előtte csak pár nap csúszással de az semmi. Most kezdtem el újra rendes gyógyszert szedni nem a szoptatás alatt szedhetőt és gondolom ez vissza állítja majd a rendes mederbe ahogy volt. :)

Az h van-e ilyen passz. Nálam nem volt. :)

5 hónapos baba anyukája

2013. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még szoptatok, 8 hós a fiam, múlt hónapban jött meg először! még nem tudom mi lesz, de szerintem megjön rendesen, mivel most is teljesen olyan volt már mint szülés előtt!
2013. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első szülés után 7 hónappal jött meg újra,egyből rendszeres lett.A második szülés után 10 hónappal jött meg,de még nem rendszeres,és alig van meg,mennyiségre is,és időtartamra is.1 hét múlva lesz 13 hónapos a kisfiam.
2013. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz,én mindegyik gyermekemet szoptattam,de azért leírom:

volt amikor 3-2 havonta jött meg. Nem vártam meg,amíg beáll,mert idegesített,elkezdtem fogamzásgátlót szedni,3 hónapig szedtem,abba hagytam,után a ciklusaim olyanok lettek,mint terhesség előtt.

A 3. szülés után türelmes voltam,a kicsi 8 hónapos volt,amikor beállt volna,csak hát "besikeredett" egy 4. babó... :-)

2013. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!