Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik nem szedtek fogamzásgátl&...

Akik nem szedtek fogamzásgátlòt szülés után, mikorra állt helyre a ciklusotok? Hányszor teszteltetek addig?

Figyelt kérdés
6. hèten jött meg nekem szülès utàn, 3 hònapig szedtem fogamzàsgàtlòt , de amellett is rendszertelen volt, így abba hagytam. Utàna következö hónapban pontos volt, viszont most màr kèsik, ès nem is èrzem, hogy meg akarna jönni, mint szülès elött. Mindíg vèdekezünk. Màr gondolkozok, hogy tesztelnem kène megint. Eddig kètszer teszteltem 5 hònap alatt.

2013. máj. 29. 01:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Elsőnél szedtem fogamzásgátlót de volt,hogy kimaradt,aztán abbahagytam, és rögtön beállt pontosan, második után nem szedtem fog.gátlót 4ik hónapban jött meg és onnantól napra pontosan mindig, nem teszteltem egyszer sem.
2013. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!