Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elment 2 órája a nyákdugóm,...

Elment 2 órája a nyákdugóm, már orvosnál is voltam, 1 cm-re vagyok nyitva. Mikor fogok szülni?

Figyelt kérdés
Amikor elment, pont itt tettem volna fel a kérdésem, hogy ha két napja hányingerem van, lehet-e az a szülés előjele, de akkor ezek szerint lehet. A két dolog így együtt, hányinger és nyákdugó, mikorra hozhatja meg a szülést? Semmiféle fájásom nincs és nem volt még. 36. hét 5. napos vagyok.
2008. jún. 24. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a nagyobbik gyerekemmel nem is ment el a nyákdugóm,csak a szülés közben,de azt észre sem vettem.

A középsővel a szülés előtt 1 héttel távozott,de indítottak,tehát nem tudom mennyit várt volna még.

Most pedig mára vagyunk kiírva,de megvan még sajna az a dugó:(((

Tehát ebből nem mondható meg,hogy mennyire közeli a szülés.Meg gondolom a doki is bent tartott volna,ha úgy látja itt az időtök.

Van akinek pár óra múlva megindul,van akinek csak 8-10 nap múlva.De ha csak 1 cm-re vagy kinyílva,ez sem a szülés közeledtét jelzi.Persze megindulhat a tágulás is bármikor.


Minden jót,könnyű szülést.

2008. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Kb 3 hete nha van hányingerem és rendszeresen járok nagywc-re.A nyákdugóra 2 hete azt hittem,hogy távozott,de azóta sem vagyok benne biztos,mert nem volt véres vagy rózsaszín.4 hete szintén 2111-es volt a méhszájam.Egy hete még mindig annyi volt,ma viszont már 2222.6 napja hordom túl,sokat keményedek napok óta,de elötte is szinte minden nap voltak jóslóim.Engem pénteken indítanak ha addig nem indul meg,de a doki szerint elöbb megyek magamtól.Szóval sajnos nem lehet ezt kiszámolni.Lehet napok,de akár még hetek is lehetnek vissza.
2008. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Igen lehetséges,hogy hamarosan beindul a szülés.Készülj fel.Sok sikert!
2008. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
nem akarom ennél jobban cifrázni az előttem szólo válaszát!
2008. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én voltm az előtted lévő válaszadó.Mi a problémád valami sértőt írtam?
2008. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 48 óra múlva lett meg a bébim

2008. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Aki cifrázni akar ő szült már tudja mi az?Én sajnos így jártam 36,5hónapósan elment a hyákdugóm és nem sokkal megszültem hállistennek egésséges lett a babám.
2008. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!