Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hete folyamatosan hagyom...

Egy hete folyamatosan hagyom el a nyákdugóm darabjait!? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nem olyan rég azt hittem folyik a magzatvizem, mert jöttem pisilésből, és elöntött valami, odanyúltam és egy jó két ujjnyi valami volt, pisi nem lehetett mert éreztem hogy nem onnan jön. Mentem megtöröltem és megint jöttek nyák darabok, és olyan lé is. De elállt azóta semmi, viszont utána nem sokkal kétszer is véres volt a WC papír. Most ezek óta száraz vagyok!

Szerintetek, csak a méhszáj nyílik?

Ma vagyok pont 40 hetes!


2011. aug. 19. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Na akkor indulj a kórházba! Legfeljebb haza küldenek. Nem a nyákdugó a lényeg, hanem az, hogy ha a magzatvíz szivárog -e(mert nem mindenkit önt el egyszerre) az 4-6 óránál nem tarthat tovább, mert onnantól már károsodik a baba.

A második gyerekemnél nem voltak fájásaim, de dőlt belőlem a lé. (Már elnézést) Az első két órában még a terhességi inkontenciának véltem, de amikor már 10 percenként sem volt elég a Tena extra, szóltam a dokinak. Az elsőnél egyértelműen folyt el a víz, és fájások is kísérték.

2011. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, és úgy piszkálták ki a dugót.(Nem burok repesztés)Azonnal beindultak a fájások és 1,5 óra múlva meg lett a baba.

10 perc után kezdtem parázni, hogy ilyen fájdalmaim az elsőnél a kitolás előtt fél órával voltak. Mire észbe kaptam szó szerint kipottyant a kisfiam.

2011. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is így kezdődött egyik reggel. estére meglett a babám :)

gyors és könnyű szülést!

2011. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szülésznőm javaslatára bementünk, és semmi! Sőt teljesen zárt vagyok még! Szóval se magzatvíz, se semmi!:) Várat még magára a kis drágám!
2011. aug. 19. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!