Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után az első menstruáci...

Szülés után az első menstruációd hány hónap múlva jött meg? Rendszeres lett rögtön, vagy voltak ingadozások?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, én 7 hete szültem, még nem jött meg pedig csak napi 2x szoptatok.
2013. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

6 hónapja szültem.Még szoptatok.Szülés után 8 héttel megjött.A következő hónapban is.De azóta semmi.

Azt mondta a dokim,hogy ez normális,amíg szoptatok.

Terhes biztos nem vagyok,védekezünk mindig.

Annyira nem bánom :D

2013. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4,5 hónappal a szülés után. Rögtön beállt fix 28 napra.
2013. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem először szülés után 2 hónappal jött meg, aztán 5 hónapra rá másodszor, harmadjára másfél hónappal később, negyedjére egy hónap és 1 hét múlva. A harmadik és negyedik már nagyon durva volt, és alváshoz még szoptatok.
2013. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8 honap utan es fel ev utan lett rendszeres
2013. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Császárral szültem 3hónapig tudtam szoptatni,és szülés után 5hónappal jött meg a menszeszem.

Rendszeres volt,nem volt kimaradás.

2013. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4 hónappal szülés után. Rendszeresen megjött havonta, pár nap eltéréssel.
2013. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én 8 hónapi szoptattam 5 hónappal szülés után jött meg először, majd csak a szoptatás abbahagyása után kb egy évvel lett rendszers addig 2-3 havonta jött meg.
2013. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szülés után 6hónappal jött meg először és 6-7hónap kellett mire beállt.
2013. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első szülésem után 9 hónappal jött meg, és rögtön beállt rendszeresre. Most a 8. hónap után jött meg először (múlt hónap elején), most lett volna újra az ideje, és kicsit aggódtam, aggódom, mi lehet a baj.

2013. júl. 8. 06:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!