Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.1 hónap szünet után voltunk...

Kb.1 hónap szünet után voltunk együtt és rögtön teherbe estem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem is ez a gond, mert örülünk a babának, de...a páromnak ebben az egy hónapban nem volt magömlése, csak akkor amikor teherbe estem (akkor az egyszer voltunk együtt abban a hónapban, mert úgy alakult az az időszak)


Nem gond, hogy nem "friss" sperma volt?

Ne itéljetek el, nem tudom, hogy működik ez...

A sperma állandóan frissül, akkor is, ha nem ürül közben?

Nem okozhat bajt a kicsinél pl. nem nagyobb az esély genetikai defektusra?


2011. jún. 26. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják, nagyobb az esélye, de így is ritka. Nagy szerencsétek volt, hogy elsőre, és egy alkalomból :) Nyugalom, nagyon pici esélye van annak, hogy gond legyen. Ne idegelj!!!
2011. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok most 11 hetes terhes,hogy 4!!! hónap kimaradás után abban az adott ciklusban is összesen egyszer tudtunk együtt lenni.

Szinte hihetetlen.

Csak remélni tudom,hogy nem okoz gondot amit írtál.

Januárban legkésőbb kiderül.

2011. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy férfinak van magömlése attól függetlenül, h nem szexel. Ez akkor következik be, ha a herék tele vannak és álmában kiürül.
2011. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Kicsit megnyugodtam...


Rákérdeztem, pont ezért, hogy esetleg önkielégítést végzett-e a párom, de nem, pedig most lehet, hogy inkább örülnék neki... (bocsi, hogy leírom, de tényleg foglalkoztat a dolog)

Azt mondta várt rám :)


Kedves első: köszönjük a gratulációt, tényleg nagyon szerencsések vagyunk. Abban a hónapban kezdünk el próbálkozni :)


Kedves második: akkor izgulhatunk együtt, bár szívből remélem, hogy sem Nálatok sem nálunk nem lesz belőle probléma!

A 4 hónap azért nem semmi! Jobbak voltatok, mint mi :)

Gratulálok a Babához!

Majd írsz néha, hogy mi volt az uh-n stb...???

2011. jún. 26. 16:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondoljátok,hogy a férfi nem musztarbál közben??

Mert akkor nem is férfi.

A "friss" sperma sokkal több érettlent tartalmaz,mint a "nem friss"

2011. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok,majd még jelentkezem!

Eddig minden rendben volt,de utoljára 8 hetesen voltam UH-n.


Utolsónak: nincsenek titkaink egymás előtt a férjemmel,ha maszturbált volna tudnék róla - főleg,hogy foglalkoztatott engem is ez a sperma frissesség.

2011. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nálunk is elsőre sikerült amúgy, mi sem naponta csináltuk, mégis sikerült, és már félidős vagyok, a baba egészséges, nem volt baj azzal, hogy nem volt friss az "anyag". Hogy én is hozzászóljak a dologhoz, nekünk sincsenek titkaink, a férjem mindig szól, ha egyedül szeretne jót magának, de az ilyen ritka, szinte csak most használja ezt a lehetőséget, hogy kismama vagyok, és sokat görcsölök (inkább nem erőltetjük a szex-témát).
2011. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha így lenne sem okozna gondot,de egy férfinek fizikai fájdalmat okozna,ha hónapokig nem ürülne.
2011. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!