Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő lehet még hátra?...

Mennyi idő lehet még hátra? Tudom unjátok már, de nagyon fontos! 36+5 hkm

Figyelt kérdés

Magas vérnyomás miatt 2 hete "befektettek" a kórházba, de mivel gyógyszer nélkül jól alakult a vérnyomásom kiengedtek eltávra... ami annyit jelent, hogy bent fekszek hivatalosan, ezért mentőt nem hívhatok, ha szülök!

Ezért is érdekel, hogy mikor ugrasszam a páromat, mert nem akarom őt rángatni jóslók miatt, ha nem muszáj... bár elég sokat fájdogál mostanában a derekam meg a hasam.. viszont zuhanyra mindig elmúlik..


Tegnap viszont csak magas volt a vérnyomásom ezért kaptam gyógyszert is, és kb. 4 napja ha jól láttam elment a nyákdugóm is, a lepényem már 30. hét óta 3. érettségű, a baba Bpd-je 96 mm-es, ami már újszülött méretű..


Szerintetek se húzom ki a 40. hétig??


Köszönöm :)



2013. júl. 10. 16:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah azt nem írtam, hogy az áramlásom és az Nst-im mind nagyon jók voltak.. :D
2013. júl. 10. 16:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Még túl is hordhatod, de lehet holnapra meglesz!
2013. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm, erre egy magam is gondoltam, csak mondom hátha valakinek volt hasonló tapasztalata :D
2013. júl. 10. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 30. Héttől magas volt a vérnyomásom, mégsem szültem meg idő előtt, vagyis a 39. Héten megcsászároztak, mert meszes volt a méglepény, meg nag volt a baba, s az elsőnek cseszár lett a vége, választhattam higy akarok szülni, a császárt választottam, de jobb is, mert 4,5 kg lett a baba, szét szakadt volna a hegem szülés közben...

Magas vérnyomás ellenére túl is lehet hordani! Ha teljesen zárt vagy, Nincsennek jóslók, akkor megint csak messze a vége.

36 hetesen még ne akarj megszülni, még 1 hónapos van!

A súly csak becsült, lehet 2 kg alatt lenne a baba...

2013. júl. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!