Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Vajda György, zalaegerszeg...

Dr. Vajda György, zalaegerszegi szülész-nőgyógyásszal kapcsolatosan szeretnék véleményeket kérni! Szült nála valaki mostanában?

Figyelt kérdés

Hozzá járok, szerintem jófej, nagyon nagy tudással rendelkezik, de most pár héttel a szülés előtt hallottam egy-két negatív véleményt a műtéti munkájával kapcsolatban.

Remélem, meg tudjátok cáfolni.

Köszönöm a válaszokat!!



2013. júl. 10. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudni kell róla, hogy nagyon szeret műteni, de nagyon el is cseszi a műtéteteket, más orvosnak sok munkája akad ő utána, rengeteg helyről hallottam, és benti dolgozók is mondták ugyan ezt, azt mondják, túl gyorsan végzi a műtétet és ők nem szeretnének a kezei alá kerülni.
2013. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ez veled történt? Mert én is hallottam ilyeneket, mert úgy jött ide, hogy inkább elméleti, kutató orvosként dolgozott Szegeden. De azért már 3 éve itt van, talán megtanult műteni. :) Remélem... Olyan emberrel még nem találkoztam, akinek személyesen volt rossz tapasztalata. Te ismersz ilyet?
2013. júl. 10. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem személyes rossz tapasztalatom van. Igaz nem műtét, csak vizsgálat, de mély nyomot hagyott. 8 hetes terhesen rosszul lettem, ő volt ügyeletben és olyan alpári módón közölte h a kismamáknak ez a dolguk h rosszul legyenek h csak lestem. Illetve brutális módón vizsgált meg.
2013. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Iszonyatosan penzehes! En valoszinu nala kaptam el egy betegseget, es nagyon megijesztett,csak hogy menyjek hozza es 20ezreket vizessek neki. A papirjaim is erdekesen mentek,mert ugy kellett szinte konyorogjek es telefonalni hogy kellennek a papirjaim.utanna felmentem pestre egy maganoorhazba mert vajda ugy megijesztett es elkoltozott,pesten megnyugtatak hogy nincs nagy baj.nem torodik kellokeppen es korultekintoen a betegekkel.
2013. nov. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!