Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A málnalevél tea tényleg használ?

A málnalevél tea tényleg használ?

Figyelt kérdés
Olvastam sok helyen, hogy megkönnyíti a vajúdást. Nekünk van a kertben málna, az is jó, ha leszedem a leveleit, lemosom, és abból főzök teát? Nem kell mindenáron patikában venni nem? Úgy vagyok vele, ha ártani nem árt, egy próbát megér. 31 hetes kismama

2013. júl. 12. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenáron patikában venni, és igen, egy próbát megér.

Én is használtam, hosszú, küzdelmes vajúdásom volt, és sajnos egy ujjnyinál többet nem tágultam. Császároztak.

A másodiknál semmi iylesmit nem használtam, igaz, ott is sokáig vajúdtam, de sikerült megszülnöm a kisfiam.

Szóval, szerintem nem ezen múlik.

2013. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ittam, nagyon gyors és könnyű szülésem volt.

Persze fogalmam sincs, hogy a tea mennyit segített, ezt már sosem fogom megtudni, az is lehet, hogy enélkül is könnyen tágulok.

2013. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én most vagyok a 40. hétben, a 36. héten vettem, nem volt nagyon drága. Onnantól ittam bár voltak kihagyásaim, mikor 1-2 nap nem ittam.

Aztán ezen a héten szörnyű székrekedésem lett és jobban utánaolvastam interneten, ahol azt találtam, hogy hasmenés ellen ajánlják. Előtte egy olyan oldalt olvastam, ahol azt írják, segít "kitisztítani" szülés előtt. Két napja abbahagytam és sokkal jobban érzem magam. Nekem sajnos nem jött be, nem kínzom magam tovább vele...

2013. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

épp erről keresek infot én is, itt elég hasznos dolgokat találtam.

[link]

2013. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ittam a 36. héttől, az első komoly fájástól számítva 3 órán belül teljesen kitágultam. Nyilván van ebben genetika is, de hiszek benne, hogy a tea is segített. Ártani biztos nem árt, úgyhogy érdemes kipróbálni.
2013. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ittam a 36.héttől szinte minden nap. 40+6ra szültem, 20 óràt vajúdtam, nehezen tàgultam. Nekem nem segìtett :)
2013. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 29 órát vajjúdtam pedig ittam most nem fogom kiderül
2013. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem semmit nem segített, nagyon nehezen tágultam és elhúzódott a vajúdás is. Pedig kitartóan ittam a teát. Most tutira nem fogom.

37 h

2013. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!