Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek túlhordás miatt indítot...

Akinek túlhordás miatt indított szülése volt elmesélné a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Tényleg sokkal rosszabb, mintha magától indulna meg?
2013. júl. 13. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Indították a szülésemet,nagyon hosszú és fájdalmas vajúdás után császároztak. Második szülésem nem indult meg,és mivel az előző császár miatt nem tudtak indítani,így az is császár lett!
2013. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kaptam oxytocint, majd kb. másfél órával később burkot repesztettek. 4 órán keresztül voltak 1-1,5 perces fájásaim, mire megszületett a kisfiam. Nem volt egy leány álom, iszonyatosan fájt, főleg amikor fájás közben vizsgáltak. Azt mondták, hogy az oxytocin felerősíti a fájásokat, de le is rövidíti a vajúdást. Mivel ez volt az első szülésem, azt nem tudom, hogy az milyen ha magától indul be.
2013. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt,mint a kettesnek. 6 órát vajúdtam,nem mondom,hogy mik jártak közben a fejemben... :) végig 1-2 perces fájásokkal,de tűrtem. Megérte :-)
2013. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5 nappal hordtam túl a kisfiamat. Semmi fájásom nem volt,így a doki megrepesztette a burkot 15-45-kor és 18-32-kor megszületett Levi. Nem kaptam oxit, elviselhetőek voltak a fájások és nagyon gyorsan lezajlott minden. Tök jó szülés volt:-))
2013. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is indították, mert kevés volt már nagyon a magzatvíz,nem maradhatott bent tovább a kisfiam. Burkot repesztettek, de előtte jól meghuzkodta a méhszájat, mert a baba feje annyira lent volt, h nem tudta volna megrepeszteni a burkot az eszközzel. Aztán bekötötték az oxitocint, onnantól számítva 7.5 óra múlva lett meg a babám. Nagyon durvák lettek a fájásaim egy idő után, de ettől már csak a kézzel tágítás volt rosszabb. A méhszájam is repedt, azt is varrni kellett. (Ez lehet az oxitocin miatta erőteljesebb fájások miatt is, és a kézzel tágítás miatt is). Sajnos bennem elég mély és fájdalmas emléket hagyott a szülésem, még így majd' 6 hónap elteltével sem akarok újra arra gondolni, h mégegyszer (így) szüljek.
2013. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!