Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti menyit adnátok a fogadott...

Ti menyit adnátok a fogadott dokinak ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Magánrendelés: 7000 ft.

30. hét után 3 hetente 7000 ft.

Kb 3 NST van a rendelőjében 7000 ft/alkalom.

2 éve is ennyi volt, akkor 30 ezret kapott, indított szülés volt (tehát nem a szabadidejéből vettem el), illetve problémamentesen 6,5 óra). Most úgy gondolom, hogy 40 ezer, ha nem lesz semmi gond (remélem nem lesz). Arra nem is gondoltam, hogy a 10x-sét kéne adnom. Vidéki kórházról van szó. Köszi a válaszokat!


2013. júl. 14. 13:23
 1/5 schocko ***** válasza:
0%
Itt senki sem ad a dokinak semennyit.
2013. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem semmi a dokid! Én vidéki "sztár" főorvos dokihoz járok. Eddig a magánrendelése 4D UHval 8000 forint volt havonta. 36. héttől nem kell hozzá járni, a kórházba hív be : ingyen. Ott végzi a többi UH-t és NST-t. Nem adnék annak semmit, kész lenyúlás az a doki! Az enyémnek adok, mert korrektnek tartom...
2013. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak 30000 Ft-ot adnék.
2013. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,hogy mennyit kér.
2013. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Két éve mikor szültem, azelőtt kérdezgettem csajokat, akik nála szültek, hogy mégis mennyit szokott nekik mondani. Van akinek 30-at, 40-et mond, viszont olyan is volt akitől 100-at kért egy szülésért. Ezért nem merem megkérdezni, mert én 100-at lehet tudnék, de nem akarok adni. Tavaly előtt kiszámoltam, hogy kb 120 ezerbe került a terhesgondozás és a szülés összesen nála. Mivel nem emelt árat ezért lehet marad a 30.
2013. júl. 15. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!