Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki háromszor (vagy többször)...

Aki háromszor (vagy többször) szült, egyre rövidebbek voltak a szülései?

Figyelt kérdés

Az első 6,5 óra volt, a második 2,5 óra. A szülésznőm szerint most akár rapid szülésem is lehet, kicsit izgulok, mert ugye a kettő nagyobbat el kell vinni még a nagyszülőkhöz előtte. Másnál is bejött ez a tendencia?

36+2 h km



2013. júl. 15. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlen,én 4.ik gyereként születtem, 12 óra alatt lettem meg
2013. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első:36 óra,második:18 óra,harmadik:12 óra.Rövidebbek,de fájdalmasabbak,nehezebbek voltak.Nekem a harmadiknál délben pont jött a védőnő.Azt mondta,hogy ezekkel az öt perces fájásokkal,már kórházban kéne lennem 3. gyereknél.Fél kettőtől beállt két percesre.És csak este fél nyolckor született meg...Reggel fél nyolckor kezdődött.Egyébként mindenkinél más.Mint ahogy minden szülés más.
2013. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első 9,5 óra, a második 24 óra-maguktól indultak. A harmadik indítva 2 óra 47 perc.
2013. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 órán belül

4 órán belül

4 órán belül

2 órán belül

2013. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!