Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez mi lehet, hamarosan szülök?

Ez mi lehet, hamarosan szülök?

Figyelt kérdés

Hétfőre voltam kiírva, akkor voltam kórházban tegnap reggel és egy ujjnyira ki voltam tágulva, folyamatosan gyenge menziszerű fájásaim, haskeményedések és deréknyilallásaim voltak. Vérezgetek is éjjel óta, és ma is ezek a gyengébb, rendszertelenebb fájásaim voltak. Azt olvastam interneten, ezek előfájások.

Aztán délután óta kezdett másfajta lenni a fájás, de akkor is olyan kis rendszertelenek voltak, olyan 5-6-7-8 percenként, aztán elmúlt. Most már a hasam alja keményedik elég jól, és feszül meg, most kb olyan 30-40 másodpercre. Most 35 perce mérem a fájásokat és egyre erősebbek, olyan 5,5-5 percenként jelentkeznek. Nem gyengék, de kibírhatók, mély lélegzeteket veszek. De nagyon feszül már a hasam alja.. Ez vajon az lehet, hamarosan indulni kell? Szerintem már biztosan tágultam tegnap reggel óta... Közben a derekamba is nyilallgat. Hamarosan elmegyek lezuhanyzom és megnézem, múlik-e.. De ez vajon már az lehet? Mert akkor mentőt kell hívnunk :)


2013. júl. 16. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez bizony az lesz :) Egészséges babácskát és könnyű szülést!
2013. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm azóta is szépen 5-6 percesek egyre erősebbek de szerencsére mindig végük van :) hamarosan zuhanyzok és szerintem ha így megy tovább hívjuk a mentőt :)
2013. júl. 16. 18:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező, babázol bár? Sok boldogságot.
2013. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem még nem, lezuhanyoztam, de most olyan 6-percenként jönnek de erősebbek lettek. egyelőre nem megyünk be, meglátjuk ha sűrűsödnek. :) még egyben vagyunk
2013. júl. 16. 19:47
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Könnyű szülést és sok boldogságot! Várjuk a híreket!:)
2013. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
maholnap baba lesz :)
2013. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Sok sikert,könnyű szülést!! :)
2013. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Babázol már? Sok sikert.
2013. júl. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Sok boldogságot nektek.
2013. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok, igen beindult a szülés megszületett a kislányunk július 17-én hajnali 1:45-kor. Mindketten jól vagyunk, nem volt könnyű szülés de vége és van egy gyönyörű kislányunk! :)
2013. júl. 20. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!