Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyobb mennyiségű előtej...

Nagyobb mennyiségű előtej jelezheti, hogy hamarosan szülök?

Figyelt kérdés

Elmúltam 40 hetes..tudom, hogy így vagy úgy, de hamarosan az a hamarosan...Semmi jele sincs annak, hogy szeretne jönni a kicsi, viszont két napja nagyobb mennyiségben és napközben is jön előtej. Fél idő óta van, de eddig sokkal kevesebb volt és csak éjszaka. Volt valaki akinek így indult el a baba?


Köszi a válaszokat!


2011. jún. 28. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten jelezheti, de nekem a tünetek: fejfájás, több előtej, leszállt has, stb. stb. a szülés előtt kb. két héttel kezdődtek. Ami nekem jelezte, vagyis sejtettem belőle: derékfájás. de a dologhoz az is hozzátartozik, hogy nagyon ritkán fáj a derekam.
2011. jún. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és ne aggódj, már ígyse-úgyse sok az az idő ami még hátra van. Könnyű szülést kívánok!
2011. jún. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sajnos ez nem előjel... de nekem például nem is volt előjele, egész nap csavarogtunk, és egyszer csak elfolyt a magzatvíz, de előtte még csak egy kis derékfájásom sem volt:)

Könnyű szülést és jó babázást kívánok!!

2011. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!