Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 3-4 napig távozik a nyákdug...

Ha 3-4 napig távozik a nyákdugó, milyen az állaga?

Figyelt kérdés
Az 1. napon rá mertem mondani, hogy biztos ez a nyákdugó, és az orvos is megerősítette. Ma, a második napon viszont én inkább gennyes váladéknak látom, nem olyan az állaga, mint tegnap volt, és szaga is van! Akinek volt már ilyen, mit tud mondani, ez normális, hogy másképp néz ki?
2008. jún. 25. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! 39 hetes és 6 napos vagyok a múlthéten nekem is 2-3 napig fehér kocsonyás állagu anyag távozott belőlem de csak a wc papíron látszott egészen máig utánna semmi de ma megint de nagyobb kocsonyás anyag látszott a wc papíron de fehér volt ezis! szerintem ez a nyákdugó, nem? szerintem ha az orvosod nem mondott semmit rá akkor nincs baj! a kérdés hogy mennyi idős terhes vagy?
2008. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
37. hetes vagyok.
2008. jún. 25. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!