Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi Sándor Zsolt szülési...

Mennyi Sándor Zsolt szülési tarifája? Milyen tapasztalatok vannak a Miskolc Megyei Kórházzal kapcsolatban? Csiszár Zsuzsanna szülésznővel szült már valaki?

Figyelt kérdés

36 hetes miskolci kismama vagyok. Sándor Zsoltnál fogok szülni, minden vizsgálat a magánrendelőjében történt, 6.000 Ft-ért rendel. Azt hallottam, hogy a 10x-esét szokták adni szüléskor, mi azonban sokalljuk egy kicsit ezt az összeget, 40.000 Ft-ra gondoltunk.

A szülésznőt a doki ajánlotta, de a neten nem találtam róla semmit. Neki olyan 20.000 Ft-ot gondoltunk.

Szerintetek milyenek szüléskor és az összeg nem lesz sértő?

Köszönöm szépen a válaszokat :)



#kórház #Miskolc #Sándor Zsolt #Csiszár Zsuzsanna
2013. júl. 19. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Áprilisban szültem a megyeiben, teljesen meg voltam elégedve, mindenki nagyon kedves és figyelmes volt, tisztaság van. Mindenki el van ájulva a semmelweistöl mert most az fel van újítva viszont a megyeiben vannak a jó orvosok. Sándor Zsoltot nem ismerem, de ahogy hallottam a többi anyukát mindenki 30-50 ezer ft között adott.
2013. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a válaszod. Esetleg még megkérdezhetném, hogy miket vittél be a kórházba, mit tartalmazott a kis csomagod? Gondolok itt a babának kellett-e body, ...?
2013. júl. 20. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Babának nem kell ruha, mert a kórházit adják rá, neki csak pelenka kell (naponta kb 5) és popsitörlő. Magadnak hálóing nem kell mert azt is adnak minden nap ujat, egyébként meg törölköző, papucs, evőeszköz, betétek, wc papír stb stb ami ilyenkor kellhet.
2013. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ
2013. júl. 27. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!