Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babámat várom, Miskolcon...

Első babámat várom, Miskolcon a MISEK-ben fogok szülni pár héten belül. Tapasztalatok a szülészeti osztállyal kapcsolatban? Szülőszoba, csecsemő osztály?

Figyelt kérdés

Van fogadott orvosom, de szülésznőt nem fogadtam. Hallottam már hideget meleget.(szülésnél nem lehetett bent a segítő a vajúdás teljes ideje alatt, csecsemős nővérek és szülésznők hozzáállása)

37hkm



2013. júl. 4. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Kolléganőm nemrég szült ott,a férje az elejétől benn lehetett,és amikor kiderült hogy császár kell,akkor is maradhatott végig a fejénél,fényképezhetett is,egyből odaadták az apukának a babát amig a kolléganőt összevarrták.

A látogatási idő viszont elég rugalmatlan még mindig.

2013. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szülésznőt nem érdemes fogadni, mind kedvesek. bent lehet lenni, bár én császáros voltam. Ott is ott lehetett volna a papa, de én nem akartam. A nővérekkel nem volt gondom, a csecsemősök között akar bunkó, de ők is kibírhatóak. Alapvetően nem volt gondom velük. Azt a pár napot el fogod viselni, aztán már nem is emlékszel majd rájuk.
2013. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2013. júl. 4. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:

én 3 éve szültem ott,első gyerkőc,volt fogadott dokim(Fenesi),a szülésznő is nagyon aranyos volt.Maga a pokol volt az az 5 nap(3.nap besárgult) még bent voltunk...6-an voltunk egy szobába+a 6 gyerek.Az én fiamnak szerencsére egy hangja sem volt,de a többi gyerkőc rengeteget sirt,meg 2-3 anyuka is,olyan fájdalmaik voltak,vagy a szoptatás miatt,vagy alul...én szinte 1 percet sem tudtam emiatt aludni,bőgtem napokon keresztül,már úgy voltam ha nem engednek ki innen,felkötöm magam...nagyon depis voltam ott bent.Volt egy nagyon kedves nővér,már idősebb volt,a nevére sajnos nem emlékszem már,de egy tündér volt!!hozott gyógyszert nekem dugiba,2-3x elájultam wc-re menet,ő segitett fel,kisért be...stb.A többi nővér meg a csecsemősök nagyon bunkók voltak....hogy ez azóta változott e nem tudom,de akkor mikor én voltam,és akik voltak akkor,hát azokról meg van a véleményem....

A párom bent volt végig szülésnél,sima szülés volt.

Kivánom hogy neked ne legyen ilyen "rossz" élmény bent,bár a szülés nekem sem volt az,csak utána a "szobába",sokan voltunk,és szinte mindenkinek volt baja,nagy fájdalma utána....jól összeraktak minket....

Könnyű szülést neked,és bizzunk benne hátha 2 ágyas szobába kerülsz :)

2013. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, tartok én is a sok ágyas szobától, remélem semmi gond nem lesz velünk és hamar hazajöhetünk.
2013. júl. 15. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó az a látogatási idő kialakítás. Ha bármikor lehetne menni látogatni, akkor tesóék sátrat vernének, és egész nap ott lennének.
2013. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem fogadott orvosom sem fogadott noverem nem volt, megis mindenki nagyon kedves volt! Arra is odafigyeltek, hogy kulon szobaba kerultek a 14-16 evesek es kulon voltunk mi, idosebbek, magasabb vegzettseggel rendelkezoek... Nagyon jol ereztem magam ott, le a kalappal elottuk! A latogatasi idot szigoruan be kell tartani, csak az volt a gond olyankor, hogy a latogatok az ajtoig johettek csak el, igy mindenki az ajtoban es a folyoson torlodott.... De jobb ez igy, mintha allandoan ott lehetne lenni, mert akkor zavarnanak a szobatarsak latogatoi ha pl. szoptatni vagy zuhanyozni szeretnék....
2015. nov. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!