Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, hogy szülés közben...

Lehet, hogy szülés közben megreped a szeméremcsont?

Figyelt kérdés
5 hete szültem, és a szeméremcsontom alja olyan, mintha meg lenne zúzódva. Lehet, hogy a szülés közben megrepedt? Járt már így valaki?
2009. okt. 21. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tanfolyamra jártam mesélte az egyik csoport társam,hogy neki elhúzódó nehéz szülése volt és mire kisegítették a babáját eltörték a szeméremcsontját.Sztem menj el a dokidhoz,már úgy is az ideje a vizsgálatnak.
2009. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a farokcsontom törött el.

Normál de nehéz szülésem volt, a legvégén is nehezen fért kia baba. A párom szerint a dooki annyira segített tágulni hogy őt törte le, a doki szerint a baba törte el.

Végülis mindegy.Csak furcsa volt, hogy az egyébként hatalmas gátsebem sem fájt egy pillanatig sem, de én még 3 nappal a szülés után sem tutam jóformán mozdulni sem. Ülni normálisan a szülé után 2 hónappal sem tudtam!!!,csak ezután kezdett el javulni a helyzet.

Gondolom ilyen alapon a szeméremcsont is sérülhet.

2009. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!