Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hallott valaki a fahéj és a...

Hallott valaki a fahéj és a szülés beindulása közötti kapcsolatról? Én semmit. De hátha vki tud vmi okosat!

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

2008 januárra voltam kiírva szülni.A szülésznö karácsonykor külön szólt,hogy vigyázunk a fahájjal.mert nagyobb mennyiségben elindíthatja a szülést.

Persze egy sütitöl nem fog......

2009. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én még erről nem hallottam, de úgy imádom a fahéjat, hogy mindenbe azt teszek. A gyerkőcnek is muszály lesz szeretnie. De ha ez is segít a szülés beindításában, akkor biztos, hogy nem hordom túl a babóm :o)))

Bocsi az offért, hogy nem tudtam segíteni, csak meglepett. Várom a válaszokat én is..

2009. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam még erről, pedig ez a harmadik babám a pocakban :)
2009. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én semmit nem hallottam erről!

Viszont 31 hetesen beindult a szülés,amit hál istennek meg tudtak állítani a kórházban,bent voltunk egy darabig most itthon fekszek!

okt 9-én volt(front,ami eddig semmi tünetet nem okozott),és semmit nem csináltam másképp mint szoktam,csak a fahéj!Almás fahéjjas tea(kedvenc)1 litert ittam meg dél előtt,reszelt almát kevertem fahéjjal,palacsintába,a maradékot befaltam,és még 2 palacsintát megettem fahéjjal!Amúgy egész nap feküdtem,mert nagyon alacsony volt a vérnyomásom,és kóvályogtam itthon!Lelkifurdim van ha mindezt én okoztam....De a hét végén 34 hetesek leszünk,és még egyben!

Hát ezért kérdeztem!

2009. okt. 21. 15:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Én hallottam erről.

De ez olyasmi lehet, mint a szex, a lépcsőzés, stb.

Ha nem etted volna azt a sütit, akkor is beindult volna valószínű a szülésed! Ne érezd rosszul magadat, csak vigyázz magadra!

2009. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jujjj erről még én sem hallottam,viszont a veszély nem fenyeget,mert pont szent estére vagyok kiírva,úgyhogy ehetek amennyit csak akarok:))))


Te viszont nagyon vigyázz magadra,nehogy baj történejn:))

2009. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,nagyon arik vagytok!

Mindenkinek egészséget és boldog kismamis,babázós hónapokat/éveket kívánok!!

Utolsónak:Minket elvileg a télapó hoz!

Boldog karit!!!!

2009. okt. 21. 16:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Elsö vagyok.

Èn Németországban lakom,és itt mondják is a kurzon,hogy a fahéjjal vigyázni kell.Persze nagyobb mennyiség szükséges.Emlékszem nekünk karácsony elötti héten volt még egy óra ahol a hebame szólt,hogy óvatosan a fahéjjas csillagokkal. :)

Èn is itt hallottam elözször.Söt azt is mondta,hogx az utolsó idöben vigyázni kell a gyömbérrel is.

2009. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most megyek, és elkezdek fahéjat és gyömbért nyammogni cukorral. Ha lesz eredmény jelzem, már nem sokáig bírom egyben! :)
2009. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2009. okt. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!