Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A váci kórházban nekem kell...

A váci kórházban nekem kell teljesen ellátnom a babát? Értem itt a fürdetést stb.! Segít egyáltalán valaki? Mennyit lehet velem napközben és éjjel?

Figyelt kérdés
Mit kell bevinnem neki a kórházba?Popsitörlő vagy takaró kell?
2009. okt. 21. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb kórházban a fürdetést a csecsemősök végzik, nem az anyukák. Minden mást csinálhatnak maguk. Segítséget azonban mindenhol szívesen adnak, hiába is dönt úgy valaki, hogy ő bizony 24 órát együtt lesz a babával, ezt nagyon sok dolog befolyásolhatja szülés után, amire nem is számít. A szülészeteken viszont minderre fel vannak készülve, ne aggódj. Többezredik anyuka leszel ott, és nincs két egyforma eset.

Törlőkendőt és plédet is vigyél. A törlőkendő és a pelus tutira kell majd (Az első babás csomagban lesz is ilyen, ha netán elfelejtenéd), plédet sok helyen adnak, de inkább legyen nálad egy feleslegesen, mint ne legyen, ha kell. Boldog babavárást! :)

2009. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én áprilisban szültem Vácon. A szülés napján (éjszakára) nem hozták be a lánykámat, azt mondták hogy pihenjek. Ha szeretnéd végig veled lehet a babó (nappal, éjszaka). Fürcsire és ha látogatód van elviszik illetve beviheted a csecsemős szobába. A fürdetést a csecsemősök vézik, de megmutatják neked, ha kéred. (A húgom 2 éve szült, Ő meg is fürdethette akicsit..) A fiatal csecsemős nővérek nagyon aranyosak voltak,bármiben segítenek csak szólnod kell nekik:) az idősebbek kicsit "morgósabbak", legalábbis nálam így volt, de azért ki lehet velük jönni.

nekem még semmit nem kellett bevinnem( lehet, hogy azóta változott), popsitörlő, krém, pelus lesz a kórházi csomagban, Én azokat használtam. Takaró nem kellett.

A legfontosabb! már "csak" vizet adnak a babáknak, nem kapnak tápszert. ( van is sírás rívás a babáknál)Gyál, egyél sokat, hogy hamar "beinduljon" a tejtermelés:)


Ennyi jut eszembe:)

Könnyű, szép szülést kívánok Nektek:):):):)

2009. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsi: Igyál :):):)
2009. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Ha valakinek még eszébe jut valami,kérlek írjatok.Minden tanács és tapasztalat jól jöhet!
2009. okt. 22. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most szültem 1 hónapja vácon:)Nem kellett semmi más csak popsi törlö de amugy aztis adnak meg pelust is:)A babó veled van mindig és akkor viheted csak be a csecsemösöknek ha megy hozzád vki vagy fürdeni mész stb.Amugy segitökészek nagyon,mindent elmondanak ha kérdésed van:)Én császáros voltam tehát kellett a segitség és egy szavam sem lehet a növérkékre.Volt amelyik morgosabb volt de azért kilehetett jönni azzal is.Mikor szülsz?és kinél?Boldog babavárást!!!!!!
2009. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elözö vok!A fürdetést ök csinálják neked nem kell csak pelust cserélni meg a köldökcsonkot lekezelni de abban is segitenek.Sziaaaaa
2009. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mizujs? Megvan már a baba? :)
2009. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!