Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 napja hányingerem van...

2 napja hányingerem van naponta többször is, és napközben görcseim is szoktak lenni, de mindig elmúlnak félóra után, ez jelezheti hogy már nincs sok hátra? 36+2 hetes kismama

Figyelt kérdés
A hasam lejjebb ment és 2-3 napja reggel enyhe hasmenés érzéssel kelek. Tudom hogy minden szülés lezdete más, de ezek lehetnek már jelek hogy nemsokára idő van?
2010. júl. 6. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
görcseid vannak?:) Ha elég szabályosak és naponta ismétlődnek , akkor jóslók és igencsak jelezhetik a szülés közeledtét...De a görcs nem vészes ugye? nem vérzel vagy ilyesmi?
2010. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a görcsöt úgy értem inkább mint amikor meg akar jönni :) nem jó szót használtam, szóval igen, fájogat :) meg a derekam is. vérzés vagy ilyesmi nincsen...
2010. júl. 6. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor szinte biztos, hogy ezek jelzik a szülés közeledtét...:) szerintem....:) 36. hetet betöltve már igencsak fejlett a baba, szóval ezzel sem lehet gond! Könnyű szülést neked! :)
2010. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, így legyen :))

szép napot!

2010. júl. 6. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!