Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Sóvágó Lászlóról (János...

Dr. Sóvágó Lászlóról (János kórház) mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szült nála mostanában valaki (vagy fog)?Hogy állt a kismamához?Mennyit adtatok neki?
2009. okt. 21. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

jajj Ő még vállal szülést? Már milyen idős lehet...

Bocsi, hogy nem válaszoltam a kérdésedre, elkalandoztam kicsit :) 30 éve nagyon aranyos volt :D

2009. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A kismamák között megoszlanak a vélemények róla. Van, aki az egekig magasztalja, van aki a pokolba kívánja.

Sógorom nyakát ő baltázta el 21 évvel ezelőtt, melynek kapcsán soha nem tudott szopizni, holott a zárójelentésen probléma mentes szülést tüntettek föl, valamint, hogy mellről szépen szopik. Másik kismamát depresszióval diagnosztizált és valami igen súlyos probléma volt a fájdalmai mögött (pontosan már sajnos nem emlékszem, hazudni pedig nem akarok) és amikor én kerültem hozzá a várandósságom 13. hétében enyhe vérzéssel, akkor az volt a legnagyobb gondja, hogy miért nincs kitöltve a terheskönyvem és miért pont a János Kórházba mentem (akkor már/még nem volt Margit Kórház) stb. Szerencsére mindent rendben talált.

Én elfogult vagyok és nem ajánlom.

Vannak ellenvélemények is, remélem azokat is kapsz és ezek alapján el tudod dönteni, hogy pro vagy kontra.

2009. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én csak pozitívat hallottam róla,ezért is kérdeztem.(Szerintem mindenkiről lehet negatívat és pozitívat is hallani.)Hozzá járok,eddig rosszat nem tudok mondani róla-remélem nem is lesz:)
2009. okt. 25. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Szia! Én 4 hónap után otthagytam a Sóvágót és kerestem egy olyan orvost, akinek nem kell elmagyarázni, hogy ki vagyok és mit akarok itt a nagy hasammal már annyiadszor...

Minden alkalommal adtunk neki nem 1-2000ft-ot, és plusszabn még akkor is, amikor a magánrendelésén fogadott, ami amúgy sem 2 fillér... (a terhességem elejét elég rosszul viseltem és sokszor be kellett mennünk, hogy megnézzen)... Minden alkalommal el kellett mondanom, hogy én vagyok én, és hogy Önhöz járok már x hónapja...

Szóval, ha másért nem is, legalább a rengeteg pénz miatt emlékezhetett volna rám, de még ez sem hagyott "nyomot" az emlékezetében...

Akihez viszont átkerültem: Dr. Szécsényi István (Bajcsy - ferihegyi úti magánrendelő) az eső alkalomtól olyan volt velem, amilyennek azt az orvost álmodtam meg, aki segít majd világra hozni a gyermekem! Egy igazi EMBER!!!

2010. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen.Szerintem nagyon sokan járhatnak hozzá,nekem mondta is hogy miről ismer fel engem-a párom nevéről,mert úgy hívják,mint a főnökét.De így minket ismer.Mondjuk biztos nehéz lehet ennyi embert ismerni névről...
2010. jan. 10. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:

3. válaszoló:

A párom volt felesége is hozzá járt de sajnos elvetélt... A párom arca onnan rémlett neki... Nekem csak annyi volt tényleg a bajom vele, hogy úgy viselkedett, mint ha a 20. gyerekemet készülnék megszülni és természetesnek vette, hogy mindent tudok mindenről...

A másik orvosra visszatérve: Az asszisztensétől kértem időpontot, és már az első alkalommal a nevemen szólított és utána is minden vizsgálat alkalmával... Soha egy szót nem kellett magyarázkodnom, h ki vagyok, mindig mindennel tisztában volt. Ha egy hónap különbség volt a 2 vizsgálat között, akkor is pontosan emlékezett az előzőre... És én úgy éreztem, hogy nem egy páciensnek tekint a sok közül, hanem az egyetlen kismamának a világon... (Még ha százával is járnak hozzá) Én imádtam őt... És nem csinál problémát a pénzből sem... Bár nála is mindennek meg van az ára, a szülés pl 80, de nem hiszem h problémázott volna ha nem tudunk annyit fizetni, vagy pont annyit fizetünk... Elég komplikált szülésem volt és az első perctől az utolsóig szinte mellettem volt 13m órán át... 3 napig voltam bent a kórházban és minden nap bejött rám nézni még akkor is, ha nem dolgozott éppen... Neki ez a természetes, és ezt bizonyára minden újdonsült anyukával megteszi... Hiszen mi ilyenkor nekünk a legfontosabb? Hogy érezzük, hogy foglalkoznak a babánkkal és velünk is...

Hangsúlyozom még egyszer: DR SZÉCSÉNYI ISTVÁN!!!

2010. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én a Sóvágónál szültem 2011-ben. csak jót mondhatok róla, meg is írtam, egy másik topikban. véleményem szerint kedves, humoros, jófej, értelmes. igaz, h nehezen ismer föl :-)), engem arcról mindig, névről sosem, így telefonon mindig 2 mondatos magyarázással kezdtem, de azért ezt érthetőnek találom, rengeteg betege van, ami jó abból a szempontból, h egy betegtől nem vár rengeteg pénzt, sőt, sztem abszolút nem a pénzre megy. a Jánosban több nőgyógyászt is láttam, hát össze sem lehet hasonlítani a törődést, a hozzáállást. (lehet, h ez csak a Jánosban van így...?)

egyébként a Margitot nem véletlenül akarta ajánlani. nem tudom, ott milyen volt a szülészet, de a János csak a felszereltség miatt jó, a személyzet csapnivaló.

2012. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!