Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Te mit szólnál/hogyan viselnéd...

Te mit szólnál/hogyan viselnéd, ha a gyereked ugyanazon a napon születne meg, mint a férjed első gyereke, az előző házasságából?

Figyelt kérdés

Tudom, nagyon ritka eset az ilyen, de előfordulhat. Én pl ugyanarra a napra vagyok kiírva, mint a férjem első gyereke, aki ma már 15 éves és a férjem első házasságában született. Nagyon nem szeretnék ugyanaznap szülni. Egyébként a férjem nem tartja velük a kapcsolatot már vagy 10 éve (gyerektartást persze fizet), nagy veszekedés volt anno, meg a gyereket ellene nevelték, erre pedig még rátett a nagy távolság is. De ebbe most ne menjünk bele, a kérdés hogy ki mit szólna hozzá, ha ugyanaznap szülne, mint a férje más házasságban született gyereke?

Te hogyan viselnéd, ha ugyanaznap szülnél?


Köszönöm.


2013. júl. 23. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nem jelentene problémát.

Ezek szerint nem rossz a viszonyotok a volt feleséggel és a gyerekkel, hanem nincs semmilyen viszonyotok.

Akkor mi ez az iszony? :)

2013. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Engem ez nem érdekelne. Az mi gyerekünk, egyedi és megismételhetetlen. Százezer másik ember született még azon a napon, naés?
2013. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem tartják a kapcsolatot,nem gondolom hogy nagy jelentősége lenne,nem is hiszem hogy számon tartanám a szülinapját.Az én életemnek semmi köze nem lenne a múlthoz,érzelmileg,hisz én nem is ismerném.Ha jó lenne a viszony,és "családtagunk" lenne az első gyermeke(ez szimpatikusabb lenne a páromban,számomra)érdekes egybeesésnek tartanám,akkor pláne nem zavarna.
2013. júl. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Egyik gyerek sem kérte, tehát nincs vele gond.
2013. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Egy a gyermeked születésének a napja. Bármilyen nap is legyen a legcsodásabb lesz az életedben!!


És az a másik gyermek? Ő tehet bármiről is? Nem.

Teljesen lényegtelen. Én inkább elgondolkoznék azon milyen ember, aki nem tartja a fiával a kapcsolatot. Már bocs, de a te gyereked sorsa is ez lehet.


Amúgy ha mondjuk a gyermeked azon a napon születne, amikor Adolf Hitler?

Akkor sem lenne semmi.

2013. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Engem meg zavarna! Kislányom apjának az uj házasságából született egy gyereke,majdnem egy napon szültünk,csak én reggel ő meg aznap éjjel kezdett vajúdni és reggelre lett meg a fia,és örülök neki,hogy én szültem meg hamarabb,bár tudom,hogy ennek semmi jelentősége de mégis,én ilyen kis lelkis vagyok!
2013. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk úgy alakult, hogy a fiam névnapján született meg a féltestvére apai ágon. Soha nem okozott nagy problémát. Bár mi egyébként sem nagyon tartjuk a névnapokat, ilyenkor választ egy helyet ahová el szeretne menni és elvisszük. De mivel hétvégére időzítjük általában amúgy sem akkor lenne a névnap. Ha meg pont szombatra esik, akkor vasárnap megyünk vele. Szóval nyugodtan tud a tesóval szülinapozni.

Más fajta problémát el sem tudok képzelni. De megkérdem már az exem feleségét ő mit érzett.. :)

2013. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Marhára nem érdekelne, csak az, hogy egészséges legyen.
2013. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekelne. Az a legfontosabb hogy mind a két gyermek egészséges legyen és hogy kitűnő körülmények között tudjam őket felnevelni. Ez egy ami fontos.
2013. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mikor született végül a babátok??
2013. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!