Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Utolso heteket taposo kismamak...

Utolso heteket taposo kismamak es gyerekes anyukak: szerintetek eselyes h a keddi hidegfront szulesindito lehet?

Figyelt kérdés

Kb 8 fokot fog esni a homerseklet.

Aki mar szult nyaron volt h ilyentol indult be? Azert hetvegen veglegesitem a csomagot.

36+2 km



2013. júl. 26. 12:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Szívemből szóltál, én ebben reménykedem. Nem nyáron, de 2 éve novemberben a fiamnál így repedt a burok. A dokim szerint a hidegfront a burkot repeszti, a meleg a fájásokat hozza. Addig még túl kell élnünk 3 kánikula napot.

37+6 h km

2013. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Szia.

Igaz én májusban szültem,de nagyon nagy meleg volt a szülés hetén..május 2re voltam kiírva,és másodikán jött egy hidegfront..nem tudom,hogy az segített-e,de május 3.án éjszaka elfolyt a m.vizem :) Bár nekem mondta bent a kórházban a főorvos,hogy már nagyon feszült a burkom és pár napot adott..hát másnap már a szülőszobán vajúdtam :) De szerintem a lehűlés is rásegített,mert 3.án éjszaka szakadt az eső nekem jöttek a fájások is :) Szerintem az esély az megvan rá :)

Könnyű szülést neked :)


3 hós fiú anyukája

2013. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Hát, nekem nem jött be :-).

37 hetesen már reménykedtem, hogy valamelyik front beindítja a szülést, mert toxémiás lettem. Nem indította be. 40+1 hetesen szültem.

2013. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Nekem 15 éve Medárd nap beindította, szakadt is az eső rendesen, 5 éve szintén egy hidegfront jött és egyben a szülés is, most is jöhetne egy, bár most faros a babám.:(

37hkm

2013. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 34 hetes vagyok, remélem nem lesz gond a fronttal, bár elég érzékeny vagyok rá, már ha szelesebb az idő, akkor is rettentően görcsölök. De az UH szerint túl pici a baba még.

2013. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 38+6 hetes vagyok. Ma voltam dokinál. Mondta, hogy várjuk szeretettel a keddi hidegfrontot, hátha kihozza azt a babucit! Szóval, bármi lehet. Ha mást nem is, egy kis lehűlést biztos hoz majd! Ha babát nem is... :) Az is valami!
2013. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton töltöm a 38dik hetemet. Hát őszintén remélem megjhozza reggel már a babát ez a hideg front. De ahogyan mások is mondták ha őket nem de egy kis megkönnyebülést igen fog hozni. :)
2013. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Én nagyon várom azt a hidegfrontot! Remélem nekem is meghozza a babámat! Az elsőt is a hidegront indította meg. Elfolyt a magzatvizem a 36. héten. Most vagyok 38+5 hetes, így minden esély meg van rá, hogy beinduljon! :)
2013. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a sok választ, megy a pont! Hol fogtok szülni? Valaki szintén MÁV? :) És fiú lesz vagy lány? Nálunk fiú van a pociban.

De az utolsó laborom, ami a szüléshez kell, és az első CTG épp kedden lenne. Szóval azt még meg kellene várnia :)


Akinek faros a babája: remélem egfordul. Gondoltom próbáltatok mindenféle praktikát. Azt hiszem Pesten egy kórházban próbálják meg a fordítást (kívülről), és az az István.


Aki 34 hetes: nem lesz ott gond, csak told a Magne B6ot a görcsök miatt, meg feküdj sokat. Ugye szeded? Elvileg 36. hétig mehet, nekem napi 3mat kellett (volna), de volt, hogy elfelejtettem bevenni.

2013. júl. 26. 19:24
 10/33 anonim ***** válasza:

Én a magneB6 helyett magnerotot szednék,mert abban dupla mennyiségű magnézium van,ami nagyon kell így a végén,hogy nehogy koraszülés legyen!!

Én a 22. terhességi hetemtől azt szedtem(már azóta jóslóztam) a 36.hétig és nekem nagyon bevált!!40+3 hetesen szültem.Szerintem az a legjobb magnézium.De persze mindenki azt szed amit szeretne,én csak tippként írtam le. :)


3 hós fiú anyukája

2013. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!