Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 és fél hete szültem császárr...

2 és fél hete szültem császárral, talán a meleg miatt is, de kb.3 centi szakaszon szétnyílt a seb és gennyesedik, pedig kamillázom, jódozom és hintőporozom, valamint géz van a sebemnél. Mit csináljak vele anélkül, hogy orvoshoz vissza kellene menni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 08:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel mindenképpen menj orvoshoz, főleg, hogy szétnyílt és gennyes.

A genny az gyulladást jelent és az semmiképpen nem jó. Nehogy begyulladjon a méhed, vagy valami fertőzés legyen a vége.

Ha komoly fertőzést szedsz össze, ki is vehetik a méhed. :/

2013. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj vissza minél hamarabb.

Magától nem fog elmúlni

Nekem is volt hasonló és vártam vele egy hétvégét

de csak rosszabb lett

2013. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha varrva van, hogy nyílhatott meg a seb-

Hétvégén meg amúgyis csak max az ügyeletre tudsz menni

Jód helyett inkább Betadin-t használj és előtte mosd meg a seb környékét langyos vízzel

2013. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták tilos víz érje a sebet és a fiam köldöke mikor begyulladt behintőporoztam vittem sebészetre (oda küldtek vele) a doki rosszul volt, hogy ez mi? Lefolytom és még véletlen se tud szellőzni! Betadinozt és menj vele dokihoz.


Igaz anyum "csak" hasplasztikáztatott de neki is begyulladt (mert neki azt mondták zuhanyoztathatja) és utána napi kétszer jártunk vele vissza pestre... Mosták a sebét folyamatosan míg jött a váladék belőle.....

2013. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ne mosogasd és midnneképp emnj vissza az orvoshoz, ez nem játék, gyakori a seb szétnyílás bár nem ennyi idő után. Gondolom nem akarsz kórházba kerülni ugyhogy ne húzd a dolgot, komoly fertőzést kaphatsz.
2013. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hogy jutott eszedbe ezt otthon kezelni? vissza kell menni orvoshoz!
2013. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem is értem a kérdést? Hogy gondolod hogy nem mész azonnal orvoshoz??? Felvágták az egész hasad ember!!!!!!!!!!!!

Én is császárral szültem és még a védő ragasztót sem vehettem le, nem hogy víz érje vagy bármi más!!!

..és még hintőport szórsz bele???????????

Atya ég!!!!!!!!!

Ha valami baja lesz a méhednek mi lesz? Mi lesz a babáddal ha neked bármi bajod lesz?

2013. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, de azonnal! Elfertőződhet, vérmérgezést kaphatsz, belehalhatsz! Ez tipikusan az a dolog, amivel nem játszunk!
2013. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Felhívtam az orvost,ma szerencsére ügyeletes,ezért ha a párom hazajön megyünk is be hozzá.
2013. aug. 2. 15:22
 10/17 anonim ***** válasza:

Remélem minden rendben lesz! Gyógyulj gyorsan! valószínű átmossák valamivel... Sebfertőtlenítő vagy valami antibiotikumos lötyi ha nagyon gáz... Ha nem akkor csak antibiotikum+ helyi kezelés!

Gratulálok a kisbabádhoz! Jó egészséget Nektek!

2013. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!