Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak itt olyan kismamák...

Barackvirág 5 kérdése:

Vannak itt olyan kismamák akik április elején szülnek? Milyen meleg ruhát vásároljak a babának? Bundazsákot már felesleges venni, gondolom. Babakocsis sétákra gondoltam, hogy mibe vigyem ki.

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

vegyél bélelt rugikat - 2-3 db- lehetőleg újjatlant az alá h. újjú body-t adhatsz .

kocsikabátkát is vehetsz feladhatod rá és nadrággal is nagyszerü.

ebből egy db is elég .

és vennék egy vékonyabb overallt is a korai fázósabb időszakokra 62-68-ast a baba érkezési méretétől függően.

nomeg fülvédős sapit ebből egy is elég .


persze a bundazsák már felesleges nem lesz olyan hüvős.


két gyerekes kismama

2012. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. okt. 4. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Április 6.-ra vagyok kiírva és én úgy gondoltam, hogy egy közepesen vastag overált azért fogok venni, valami puha meleget, mert szerintem április elején (ha csak nem szülök elöbb mert akkor meg még tutti hideg van) elég hűvös van még. Lehet, hogy én már vékony pulcsiba fogok kijönni a kórházból de szerintem egy újszülöttön elfér majd az overál. Én amúgy több hosszú ujjú bodyt és rugit szándékozom még venni, meg kocsikabátot, kötött pulóvereket, harisnyát, bélelt nadrágokat. Mennyi idős terhes vagy? Tudod már a nemét?

Én 14hetes vagyok és az orvos tegnap még semmit nem látott, azt mondta hogy majd a 20. hét után.

2012. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!Én is 14 hetes vagyok ezen a 7-en a nemét még mi sem tudjuk.Páromnak az előző kapcsolatából van egy 11 éves fia(édesanyjával él,de 2 hetente nálunk van)Előző kapcsolatomból nekem is van egy 13 éves fiam.Van egy 19 hónapos közös kisfiunk is és persze most NAGYON LÁNYT SZERETNÉNK! :) Az első két gyerkőc jan.és febr.-i.Kellett a bundazsák,de most nem merem arra az 1 hónapra +venni.Pont tegnap kaptunk rokonoktól a 4 hónapos kislányuk kinőtt ruháit.Úgyhogy bízunk benne,hogy KISLÁNY lesz.Ha te is megtudod a babád nemét írd + mit saccolnak a dokibák...:) 20hetesen ha én is +tudom +írom!
2012. okt. 8. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!